Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sona z ultimate skinem?

Wiemy, że spekulacje na temat ultimate skina ciągną się już niemiłosiernie długo i każdy chciałby poznać postać, która dostanie tę skórkę. Niewykluczone, że właśnie dowiedzieliśmy się jaka postać ma już wkrótce otrzymać tegorocznego ultimate skina. Według najnowszych doniesień to Sona otrzyma w tym roku taką skórkę. Jak pewnie jednak pamiętacie jakiś czas temu prawie codziennie pojawiały się nowe plotki, jakoby ujawniające jaki champion otrzyma tego skina. Czym więc od nich różni się ta informacja?

Otóż 19 dni temu na Reddicie pojawił się post, na który prawie nikt nie zwrócił uwagi, a w którym wyczytać mogliśmy że wkrótce na PBE pojawią się dwa skiny noszące odpowiednio nazwy: “Championship Shyvana” i “Reaper Soraka”. W tym samym poście pojawiła się także informacja, że to Sona ma otrzymać ultimate skina. Jak już wspominałem nikt za bardzo nie zwrócił uwagi na ten post, aż do wczoraj kiedy to na PBE potwierdziły się dwie z trzech zapowiedzianych przez tego użytkownika skinów (Reaper Soraka oraz Championship Shyvana). W związku z tym całkiem prawdopodobne wydaje się to iż również ostatni przeciek udostępniony przez tą osobę okaże się prawdziwy i to właśnie Sona otrzyma ultimate skina. Całość dopełnia kolejna ze spiskowych teorii o której więcej przeczytacie tutaj: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2is76c/ultimate_sona_skin_crypton_future_media_riot_games/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.