logo

Smite – pod D czy pod F?

Każdy ma swoje osobiste upodobania i preferencje dotyczące wyboru klawiszy pod które przypisane są konkretne umiejętności. Najczęściej modyfikacji podlega wybór czarów przywoływacza – od zawsze trwa debata pod który przycisk powinna być przypisana dana umiejętność (często przewija się to nawet w memach czy śmiesznych sytuacjach z LCS). Na poniższym materiale graficznym znajdziecie statystyczne podejście do sprawy Smite/Flash – D/F vs F/D.

Jak widzicie – najskuteczniejsi junglerzy decydują się na wybór smite’a przypisanego pod klawisz D (ma to związek głównie z tzw. wojnami na smite’y – podczas których obaj junglerzy konkurują o zabranie objective’u, liczy się każdy ułamek sekundy, a klawisz D jest znacznie wygodniejszy do wciskania). Jak sądzicie – czy warto zmieniać swoje osobiste preferencje, aby zyskiwać ułamki sekund?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top