Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Śmierć rozkwita

Im dalej się wspinamy, tym bardziej zanikają wszelkie ślady życia. Wszystko, co tu żyje, jest zakopane głęboko pod czarną, oleistą ziemią, która uginała się pod ciężarem naszej ekipy. Jednakże na szczycie znaleźliśmy pierwsze ślady czegoś organicznego: Kwiatowa bulwa, zakopana pod stosem czarnej ziemi i porozrzucanych kości. Wydaje się dziwne, że w miejscu bez jakichkolwiek oznak życia, stos kości leży w jednym miejscu, niczym ołtarz ofiarny.

Przenieśliśmy bulwę do obozu, chociaż sugeruję pozostawienie jej w spokoju. Kilka osób twierdzi, że słyszało dźwięki dobiegające z jej wnętrza. Mimo że to niemożliwe, taka myśl mnie przeraża. Zapadła noc, a ja piszę ten tekst. Bulwa znajduje się niecałe dwa metry od mojego namiotu. Mój umysł płata mi figle i także słyszę odgłosy przypominające oddech, ale to z pewnością echo wiatru, który wyje pośród szczytów.

Przekonajcie się, jak piękne mogą być łowy z Kha’Zixem Lotosem Śmierci, który rozkwita teraz w sklepie League za 975 RP.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.