Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Słuchawki CM Storm Pulse-R

Nadszedł czas na drugą część prezentacji sprzętu gamingowego!

Prezentowane przez nas treści będą naszymi własnymi przemyśleniami oraz doświadczeniami z danym sprzętem,  nie zamierzamy reklamować i proponować konkretnej marki. Skupimy się przede wszystkim na aspektach najważniejszych dla graczy.

Dzisiaj porozmawiamy sobie o słuchawkach CM Storm Pulse-R

cm-storm-pulse-r

1. CM Storm  Pulse – R

Mamy dzisiaj przed sobą ukazane słuchawki gamingowe z serii “Aluminium Gaming Series “, które niestety rzadko możemy zobaczyć na scenie e-sportowej jak i u graczy komputerowych. Większość fanów firmy CM Storm decyduje się na zakup innych modeli słuchawek z uwagi na niższą cenę. Dlaczego dzisiaj mowa o tych słuchawkach ? Zobaczmy!

Najważniejsze cechy:                                                                                                                                CM_Pulse-R-4

  • Głośniki: 42mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 20 000 Hz
  • Impedancja: 50 Ohm
  • Podświetlenie: słuchawki i mikrofon
  • Złącze: 3m kabel, jack 3,5mm
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 10 000 Hz
  • Czułość mikrofonu: -42 dB +/- 3dB
  • Stosunek sygnału do szumu: 60 dB

Jakość dźwięku
85%

Jakość dźwięku wspaniała, a na dodatek w miarę dobre basy

Ubierając pierwszy raz słuchawki bardzo mnie zastanawiało jaki dźwięk będę one prezentowały. Aby to sprawdzić założyłem nowy sprzęt na głowę i puściłem piosenki o niskich jak i o wysokich brzmieniach. Po odsłuchaniu kilku nut wiedziałem od razu, że zakup tych słuchawek, pod względem dźwięku i komfortu użytkowania  nie było wyrzucaniem  pieniędzy w błoto. Jakość dźwięku jakie zaprezentowały mi słuchawki CM Storm była wręcz wspaniała, czysty dźwięk, zero szumu, płynne odtwarzanie niskich i wysokich tonów jest jedną z zalet tych słuchawek. Nie zapominajmy o basach, są one drugą zaletą tego produktu, lecz nie tak doskonałą jak czyste odtwarzanie dźwięków. Oceniając basy w skali od 1-10, ocenił bym je na 7, ponieważ miałem możliwość testowania wielu słuchawek innych firm, które prezentowały basy na “szóstkę”.

Jakość wykonania i wygoda użytkowania
75%

Wykonanie i wygoda użytkowaniaObudowa słuchawek posiada aluminiowe, wymienialne osłony które można odłączyć i modyfikować według własnego uznania. Słuchawki posiadają  wygodne skórzane nauszniki, które zapewnią komfort nawet podczas wielu godzin grania. Świetnie też izolują dźwięk, dzięki czemu naszej gry nie będą zakłócać dźwięki wydobywające się spoza nauszników. Wielkim plusem okazał się dla mnie odpinany mikrofon, dzięki któremu możemy używać słuchawek do komunikacji z innymi osobami lub jako sprzęt do słuchania chociażby muzyki.

Cena
30%

Wysoka cena

Jak dotąd wymienialiśmy dla tych słuchawek zalety, lecz nadszedł czas na pewną wadę, a dokładniej chodzi o wysoką cenę. Kupując słuchawki zapłaciłem za nie 340zł z przesyłką co jest dosyć wysoką ceną, lecz produkt jest warty swojej ceny. Jest możliwość zakupienia tych słuchawek już od 290 zł.

Wygląd
75%

Ładny wygląd, podświetlane nauszniki

Przyglądając się wyglądowi słuchawek można zwrócić uwagę na podświetlenie z nauszników, oraz podświetlenie z mikrofonu. Cały design słuchawek jest dosyć ładny, a dokładniej tworzą go metalowe blaszki komponujące się z innymi częściami dosyć ładnie.

Ogólna ocena
80%

Podsumowując

Słuchawki CM Storm Pulse-R są jednymi z nowocześniejszych i bardzo wygodnych słuchawek. Oferują nam one doskonały dźwięk oraz komfort użytkowania, przez co podczas wielu godzin grania powinniśmy się czuć doskonale. Powinniśmy również zerknąć na cenę słuchawek, która niestety jest dużą wadą dla tego sprzętu, lecz jak już wyżej mówiłem “zakup tych słuchawek pod względem dźwięku i komfortu użytkowania nie był wyrzucaniem  pieniędzy w błoto”. Ogólnie polecam bardzo te słuchawki, lecz trzeba w nie zainwestować.

1

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.