Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

SKT T1 wygrywa OGN Summer 2013

W rozegranym dzisiaj wielkim finale HOT6iX Champions Summer 2013 SK Telecom T1, po fantastycznym comebacku, wygrało 3-2 z KT Rolster Bullets i tym samym zdobyło tutaj mistrza letniej edycji OGNa w Korei Południowej.

KTB rozpoczęło tę serie bardzo mocno – w przekonującym stylu wygrało dwa pierwsze spotkania (głównie za sprawą świetnej gry swojego ADC – Score’a) i wszystko wskazywało na to, że trzeci finał OGNa z rzędu zakończy się wynikiem 3-0. Mimo wszystko, SK Telecom z Fakerem w składzie dało radę powrócić do meczu i wygrać kolejne trzy gry. Głównie za sprawą swojego middera i rzeczy, które potrafi robić tylko on.

Faker był zdecydowanym MVP tej serii. 17-latek po raz kolejny pokazał, że jest w tym momencie najlepszym graczem na swojej pozycji w Korei i być może również na świecie. Dzięki temu Bo5 został wybrany także na najbardziej wartościowego gracza całej letniej edycji OGNa.

InSec i spółka muszą czuć się rozczarowani, bo w zasięgu mieli nie tylko mistrzostwo sezonu, ale również wyjazd na nadchodzące World Finals. W obecnym układzie tabeli (który sumuje 3 sezony OGNa oraz NLB) o ostatniego, 3. spota na wyjazd do Los Angeles, będą musieli grać w kwalifikacjach. W takiej samej sytuacji jest obecnie SKT1, którzy nawet po zwycięstwie nie zagwarantowali sobie miejsca na wielkie finały.

HOT6iX Champions Summer 2013

1. SKT1Logo std.png SK Telecom T1

2. KTRolsterLogo std.png KT Rolster Bullets

3. MVPlogo std.png MVP Ozone

4. CJElogo std.png CJ Frost

HOT6iX Champions Summer MVP:

1. SKT1Logo std.png Faker (SK Telecom T1 – mid)

2. KTRolsterLogo std.png InSec (KT Rolster Bullets – top)

3. MVPlogo std.png DanDy (MVP Ozone – jungle)

4. KTRolsterLogo std.png Ryu (KT Rolster Bullets – mid)

5. SKT1Logo std.png Piglet (SK Telecom T1 – adc)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.