logo

Ostateczne składy drużyn EU i NA LCS

EU LCS

 

Alliance -> Elements

Elements

TOP: Mike “Wickd” Petersen

JUNGLE: Ilyas “Shook” Hartsema

MID: Henrik “Froggen” Hansen

ADC: Erik “Tabzz” van Helvert (wolny zawodnik) -> Martin “Rekkles” Larsson (Fnatic fn)

SUPPORT: Patrick “Nyph” Funke

 

Fnatic

Fnatic

TOP: Paul “sOAZ” Boyer (Origen origenGGG) -> SeungoHoon “Huni” Heo (wolny zawodnik)

JUNGLE:  Lauri “Cyanide” Happonen (koniec kariery) -> Kim “ReignOver” Ui-jin (wolny zawodnik)

MID: Enrique “xPeke” Cedeño (Origen origenGGG) -> Fabian “Febiven” Diepstraten (H2k Gaming

ADC: Martin “Rekkles” Larsson (Elements Elements) -> Pierre “Steeelback” Medjaldi (SK Gaming Prime SK)

SUPPORT: Bora “YellOwStaR” Kim

 

SK Gaming

SK

TOP: Simon “fredy122” Payne

JUNGLE:  Dennis “Svenskeren” Jonsen

MID: Jesse “Jesiz” Le (Team Coast coast logo) -> Hampus “Fox” Myhre (wolny zawodnik)

ADC: Adrian “CandyPanda” Wübbelmann (wolny zawodnik) -> Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou (wolny zawodnik)

SUPPORT: Cristoph “nRated” Seitz

 

Roccat

Roccat

TOP: Marcin “Xaxus” Mączka (n!faculty n!faculty) -> Remigiusz “Overpow” Pusch (Team Roccat rocc)

JUNGLE:  Marcin “Jankos” Jankowski

MID: Remigiusz “Overpow” Pusch (Team Roccat rocc) -> Erlend “Nukeduck” Våtevik Holm (wolny zawodnik)

ADC: Paweł “Celaver” Koprianiuk (Reason Gaming Reason Gaming) -> Paweł “Woolite” Pruski (Copenhagen Wolves cw)

SUPPORT: Oskar “VandeR” Bogdan

 

SHC -> Meet Your Makers

TOP: Mimer “Mimer” AhlströmMYM

JUNGLE:  Matthew “Impaler” Taylor (Team Coast coast logo)-> Cho “H0R0” Jae-hwan (Millenium mul)

MID: Marcin “Kori” Wolski

ADC: Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm

SUPPORT: Raymond “kaSing” Tsang (Gamers2 Gamers 2)-> Nicolai “Nisbeth” Nisbeth (wolny zawodnik)

 

Unicorns of Love

UoL

TOP: Kiss “Vizicsacsi” Tamás

JUNGLE:  Berk “Gilius” Demir (Team Nevo team nevo)-> Mateusz “Kikis” Szkudlarek (SK Gaming Prime SK)

MID: Tristan “PowerOfEvil” Schrage

ADC: Pontus “Vardags” Dahlblom

SUPPORT: Zdravets “Hylissang” Galabov

 

Gambit Gaming

TOP: Jakub “Kubon” Turewicz (Reason Gaming Reason Gaming)-> Lucas “Cabochard ” Simon-Meslet (wolny zawodnik)GMB

JUNGLE:  Danil “Diamondprox” Reshetnikov

MID: Sebastian “niQ” Robak

ADC: Evgeny “Genja” Andryushin (koniec kariery)-> Kristoffer “P1noy” Albao Lund Pedersen (wolny zawodnik)

SUPPORT: Edward “Edward” Abgaryan

 

Copenhagen Wolves

CW

TOP: Joey “YoungBuck” Steltenpool

JUNGLE:  Karim “Aïrwaks” Benghalia

MID: Søren “Soren” Holdt Frederikse

ADC: Paweł “Woolite” Pruski (Team Roccat rocc) -> Aleš “Freeze” Kněžínek (wolny zawodnik)

SUPPORT: Petar “Unlimited” Georgiev

 

H2k Gaming

H2k

TOP: Andrei “Odoamne” Pascu

JUNGLE:  Jean-Victor “loulex” Burgevin

MID: Fabian “Febiven” Diepstraten (Fnatic fn)-> Yoo “Ryu” Sang-ook (Millenium mul)

ADC: Petter “Hjärnan” Freyschuss

SUPPORT: Erih “Voidle” Sommermann

 

Giants Gaming

Giants

TOP: Jorge “Werlyb” Casanovas

JUNGLE:  Federico “Fr3deric” Lizondo

MID: Isaac “PePiiNeRo” Flores

ADC: Adrián “Adryh” Pérez

SUPPORT: Fernando “Rydle” Soria

 

NA LCS

 

Team SoloMid

TSM

TOP: Marcus “Dyrus” Hill

JUNGLE:  Maurice “Amazing” Stückenschneider (Origen origenGGG) -> Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen (Team Coast coast logo)

MID: Søren “Bjergsen” Bjerg

ADC: Jason “WildTurtle” Tran

SUPPORT: Ham “Lustboy” Jang-sik

 

Cloud 9

C9

TOP: An “Balls” Van Le

JUNGLE:  William “Meteos” Hartman

MID: Hai “Hai” Du Lam

ADC: Zachary “Sneaky” Scuderi

SUPPORT: Daerek “LemonNation” Hart

 

LMQ -> Team Impulse

TiPTOP: Xiao “GodLike” Wang (Star Horn Royal ClubRoyal Club ) -> Jung “Impact” Eon-yeong (SK Telecom T1 SKT T1 K)

JUNGLE:  Zhou “NoName” Qi-Lin (koniec kariery) -> Lee “Rush” Yoon-jae (wolny zawodnik)

MID: Yu “XiaoWeiXiao” Xian

ADC: Li “Vasilii” Wei-Jun (Vici Stand Gaming vici log) -> Apollo “Apollo” Price (Team LoLPro LoLPRO)

SUPPORT: Zhang “Mor” Hong-Wei (wolny zawodnik) -> Adrian “Adrian” Ma (wolny zawodnik)

 

Team Curse -> Team Liquid

Liquid

TOP: Diego “Quas” Ruiz

JUNGLE:  Christian “IWillDominate” Rivera

MID: Joedat “Voyboy” Esfahani (wolny zawodnik) -> Kim “FeniX” Jae-hun (wolny zawodnik)

ADC: David “Cop” Roberson (Gravity Gaming Gravity Gaming) -> Chae “Piglet” Gwang-jin (SK Telecom T1 SKT T1 K)

SUPPORT: Alex “Xpecial” Chu

 

Team Dignitas

Dignitas

TOP: Darshan “ZionSpartan” Upadhyaya (Counter Logic Gaming all) ->Noh “Gamsu” Yeong-jin (Samsung BlueSamsung)

JUNGLE:  Alberto “Crumbz” Rengifo

MID: Danny “Shiphtur” Le

ADC: Michael “Imaqtpie” Santana (wolny zawodnik) -> Jo “Core JJ” Yong-in (wolny zawodnik)

SUPPORT: Alan “KiWiKiD” Nguyen

Counter Logic Gaming

CLG

TOP: Shin “kina” Woo-yeong (Team Dragon Knights Team Dragon Knightd)-> Darshan “ZionSpartan” Upadhyaya (Team Dignitas rocc)

JUNGLE:  Marcel “dexter” Feldkamp (wolny zawodnik)-> Jake “Xmithie” Puchero (compLexity.Black CoL Black)

MID: Austin “Link” Shin

ADC: Yiliang “Doublelift” Peng

SUPPORT: Zaqueri “Aphromoo” Black

Evil Geniuses -> Winterfox

Winterfox

TOP: Tyson “Innox” Kapler (Enemy eSports NME) -> Shin “Avalon” Dong-hyeon (wolny zawodnik)

JUNGLE:  Shin “Helios” Dong-jin

MID: Eugene “Pobelter” Park

ADC: Johnny “Altec” Ru

SUPPORT: Mitch “Krepo” Voorspoels (wolny zawodnik) -> Jang “Imagine” Hyeon-su (wolny zawodnik)

 

Team 8

T8

TOP: Steven “CaliTrlolz” Kim

JUNGLE:  Braeden “PorpoisePops” Schwark

MID: Andrew “Slooshi” Pham

ADC: Ainslie “frommaplestreet” Wyllie

SUPPORT: Jun “Dodo8” Kang

 

Curse Academy -> Gravity Gaming

Gravity Gaming

TOP: Kevin “Hauntzer” Yarnell

JUNGLE:  Brandon “Saintvicious” DiMarco

MID: Lae-Young “Keane” Jang

ADC: David “Cop” Roberson

SUPPORT: Michael “Bunny FuFuu” Kurylo

 

Team Coast

Team Coast

TOP: Cristian “Cris” Rosales

JUNGLE:  Matthew “Impaler” Taylor

MID: Jesse “Jesiz” Le

ADC: Brandon “DontMashMe” Phan

SUPPORT: Jamie “Sheep” Gallagher

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.




Top