Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

SK Gaming odnawia dywizję “Prime”

Nie tak dawno z SK Gaming wyrzucona została poprzednia dywizja Prime (z powodów personalnych, a także słabego wyniku osiągniętego przez drużynę na turnieju Copenhagen Games) jednak nie oznacza to, że organizacja rezygnuje z drużyny walczącej w Challenger Series. Z tego powodu do organizacji SK przechodzi zespół Gilius Crew, który obecnie posiada 6 miejsce w europejskim Challangerze.

Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym graczem w tej drużynie jest Haïdar “Zyzz” Mezidi, który bardziej znany jest pod nickiem Haydal. Zawodnik ten wcześniej występował w takich drużynach jak Millenium, Eternity Gaming czy Supa Hot Crew. W barwach ostatniej z wymienionych brał udział w turnieju relegacyjnym, w którym nie udało mu się zakwalifikować do LCSa (odszedł z drużyny zanim team otrzymał szansę występu w dogrywce, w której zdobyła ona miejsce w najlepszej klasie rozgrywkowej w Europie).

Pozostali gracze SKP nie są raczej znani na międzynarodowej scenie. Tak oto prezentuje się ich skład:

DeutschlandSmittyLennart WarkusTop
DeutschlandGiliusBerk DemirJungle
SwedenwatdefoxHampus MyhreMid
FranceZyzzHaïdar MezidiAD
FinlandzytanNiklas LakaniemiSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.