Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sivir z Neo PAX i epickie kapsuły

„Krocz lekko, uderzaj mocno.”

Superunikalna Sivir z PAX powróci do gry w nowych kolorach jako Sivir z Neo PAX. Można ją stworzyć, wykorzystując 10 klejnotów od 20:00 CEST 31.08.2017 r do 8:59 CET 9.01.2018 r., gdy powróci do klasycznego skarbca. Ponadto Sivir z Neo PAX będzie mogła pojawiać się jako odłamek skórki, który będzie występować częściej w nowych epickich kapsułach.

Epickie kapsuły nie wymagają klucza i zawierają trzy odłamki skórek, z których jedna na pewno będzie epicka lub lepsza. Klejnoty w epickich kapsułach będą pojawiać się częściej, a ponadto w sklepie dostępny będzie zestaw pięciu epickich kapsuł z dodatkową Skrzynią hextech i kluczem. Epickie kapsuły będą dostępne do 8:59 CEST 8.09.2017 r. w cenie 750 RP każda.

Posiadacze oryginalnej skórki Sivir z PAX automatycznie otrzymają Sivir z Neo PAX i specjalny ekran wczytywania dla swojej skórki OG. Oryginalna Sivir z PAX NIE będzie rozdawana, dodawana do łupów ani udostępniana ponownie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.