Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sivir z Neo PAX i epickie kapsuły już dostępne

Superunikalna Sivir z PAX powróci do gry w nowych kolorach jako Sivir z Neo PAX. Można ją wykuć do 8:59 CET 9.01.2018 r., wykorzystując 10 klejnotów. Odłamek skórki Sivir z Neo PAX ma zwiększoną szansę na wypadnięcie z nowych epickich kapsuł, które są dostępne do 8:59 CEST 8.09.2017 r.

Tak jak w przypadku innych skórek dostępnych tylko jako łup, Sivir z Neo PAX nie wypadnie z Tajemniczego Prezentu, ale tak długo, jak jest dostępna, można ją wymienić na inny odłamek skórki.

Epickie kapsuły nie wymagają klucza i zawierają trzy odłamki skórek, z których jedna na pewno będzie epicka lub lepsza. Klejnoty w epickich kapsułach będą pojawiać się częściej, a ponadto w sklepie dostępny będzie zestaw pięciu epickich kapsuł z dodatkową Skrzynią hextech i kluczem.

Posiadacze oryginalnej skórki Sivir z PAX automatycznie otrzymają Sivir z Neo PAX i specjalny ekran wczytywania dla oryginalnej skórki. Oryginalna Sivir z PAX NIE będzie rozdawana, dodawana do łupów ani udostępniana ponownie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.