Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Shushei żyje i ma się dobrze

Nie tylko ma się dobrze, ale jest być może w najlepszej formie od swoich ostatnich występów w LCS.eu w pierwszej części 2013 roku. Shushei, niegdyś najpopularniejszy polski gracz i mistrz świata sezonu 1, już jakiś czas temu wrócił do challangera. Obecnie na koncie “Shushei Mid” zajmuje #174 miejsce w ladderze, a filmiki z jego akcjami zaczynają pojawiać się na reddicie.

Dobrym przykładem jest ta akcja, gdzie jego Xerath support trzy dni temu zdobył pentakilla:

Legenda polskiego pozostaje cały czas sobą. W poprzednim sezonie jego topowymi pickami na mida w SoloQ byli Ezreal i Vi. W 2014 roku Shushei gra trochę normalniej, ale cały czas z dala od mety, mainując Xeratha, Vel’Koza i Veigara. Najwidoczniej ktoś tutaj polubił kolor fioletowy.

shushei

Były gracz i założyciel DragonBorns ma przy okazji bardzo mało viewersów, chociaż ostatnio zaczął streamować dość regularnie. Jego kanał znajdziecie poniżej:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.