Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sezon rankingowy 2016 rozpocznie się wkrótce

Zbierzcie kolegów i przygotujcie się – 19 stycznia rusza sezon rankingowy 2016! Nie wiesz, co zmieniło się w przedsezonie? Masz kilka dni na przygotowanie się do całego roku grania. Główne informacje poniżej:

Rozstawienie

Jak zwykle każdy zawodnik musi zaliczyć dziesięć meczów o miejsce, nim zostanie przyznany mu odpowiedni krąg i dywizja. Przydzielone miejsce nadal będzie zależało od waszej pozycji pod koniec ostatniego sezonu. Jeśli nigdy nie uczestniczyliście w meczach rankingowych, liczyć się będzie tylko wynik meczów rozstawiających!

W przedsezonie wprowadziliśmy spore zmiany w grze (dowiesz się o nich więcej tutaj), więc znowu będzie miękki reset przed meczami rozstawiającymi. Tak jak w poprzednich latach pewnie spowoduje to, że zaczniecie niżej, niż skończyliście w ubiegłym roku.

Nowy wybór bohaterów i dynamiczne grupy

Każdy gracz wybiera teraz dwie pozycje (lub role) przed szukaniem drużyny. Zmieniliśmy też kolejkę solo/duet na dynamiczną kolejkę grupową, gdzie można wspinać się w tabeli z dowolną liczbą znajomych. Potrzebujesz znajomych na podobnym poziomie; mamy odpowiedni system, tak by grupy przeciwników były na podobnym grupom. Obserwujemy rozwój sytuacji, ale uważamy, że zmiana ułatwi grę ze znajomymi na podobnym poziomie i podkreśli drużynowy charakter League.

Więcej informacji o nowym wyborze bohaterów i dynamicznych grupach można znaleźć w notce  dotyczącej aktualizacji z okazji sezonu 2016.

Pomoc przy awansie i dostosowanie czasu kolejki przy wysokim MMRPomoc przy awansie oznacza, że jeśli jesteś w dywizji poniżej Złota 1 i przegrasz serię awansową, to następnym razem zaczniesz z jednym zwycięstwem.

Optymalizujemy też dobieranie przeciwników, tak by łatwiej znajdować niesamowitych graczy i poszerzyć zasięg wyszukiwania MMR i osiągnąć jak najlepszy poziom rozgrywek amatorskich.

Dowiedz się więcej o pomocy przy awansie i zmianach przy wysokim MMR tutaj.

Nagrody

W tym roku przetestujemy nowe nagrody rankingowe, ale chwilowo nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów.

To tyle na teraz! Dowiedz się więcej o grze rankingowej tutaj . Z czasem przedstawimy więcej informacji, ale chwilowo zajmijcie się trenowaniem – sezon 2016 rusza już 19 stycznia.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.