Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Serial HBO źródłem przecieku nowych postaci?

W jednym z najnowszych odcinków serialu produkowanego dla HBO o nazwie Ballers w kilku ujęciach można było zobaczyć siedzibę Riot Games.

Jak zauważyli fani tego serialu we wspomnianych ujęciach można zauważyć kilka grafik koncepcyjnych prezentujących postacie niepodobne do postaci znanych obecnie League of Legends

https://cdn.discordapp.com/attachments/527580680087928833/626172564640759828/unknown.png
https://i.redd.it/254n24eoamo31.png

Stąd pojawiły się teorie, że grafiki te mogą prezentować nowe postacie lub nowe skórki, które mają być dodane w przyszłości do LoL-a. Niektórzy gracze sądzą jednak, że postacie przedstawione na tych grafikach charakteryzują się stylem graficznym na tyle odmiennym od championów League of Legends, że bardziej prawdopodobne jest iż postacie te zostały przygotowane dla nowych produkcji przygotowywanych przez Riot Games. Oczywiście nie można odrzucić również teorii, że grafiki te zostały przygotowane specjalnie na potrzeby serialu lub pochodzą one z projektów już porzuconych/zakończonych.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/d8uemd/new_content_leakedteased_in_ballers_tv_show/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.