Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Sebekx odchodzi z Pulse eSports

Kolejne roszady na scenie League of Legends. Tym razem jeden z najlepszych, polskich zespołów, Pulse eSports, postanowił wymienić jednego ze swoich podstawowych zawodników. Chodzi oczywiście o Sebastiana „Sebekx” Smejkala, który po blisko dwóch miesiącach został odsunięty od głównego składu. Drużyna za oficjalny powód podaje problem gracza ze zgraniem się z resztą teamu. Może to być o tyle zaskakujące, że nieco ponad tydzień temu zespół wywalczył drugie miejsce podczas finałów EPS, zgarniając nagrodę w wysokości 5000 zł. Niemniej jednak od dłuższego czasu zawodnicy nie potrafili zmotywować się na tyle, aby zatriumfować w ogólnopolskim turnieju dużej rangi. Do wspólnych sukcesów drużyny należy w końcu jeszcze zaliczyć m.in. trzecie miejsce w finale Cybersport League 2013 (PGA) oraz wystąpienie w finale kwalifikacji do World Cyber Games 2013, gdzie niestety przegrali walkę o slota z Meet Your Makers.

Na tej podstawie przypuszczam, że najbardziej wiążąca okazała się słaba dyspozycja zawodnika w grach o stawkę. Sebekx to świetny gracz na środkowej linii, ale jego dyspozycja pozostawiała nieco do życzenia w najważniejszych grach.

Mikołaj „Elendix” Wyspiański tak komentuje wydarzenie na swoim profilu na Facebooku:

Jak pewnie wiecie, pożegnaliśmy się z naszym dotychczasowym midlanerem – Sebekxem. Przyczyna takiego obrotu spraw było głównie to, że mimo 3 miesięcy gry razem, Sebkowi nie udało się zaaklimatyzować w naszej drużynie. Mimo to, chciałbym polecić go jako utalentowanego midlanera i życzyć powodzenia w przyszłości.
W tej chwili szukamy nowego midlanera, more info soon.

Jak myślicie, kto byłby realnym wzmocnieniem tak utalentowanego zespołu jak Pulse eSports?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.