Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Scarra wystąpi w Playoffach

Wiele wskazuje, że podczas trwania fazy playoff Dignitas wystawi skład trochę odmienny od tego, którego mogliśmy oglądać w ostatnich meczach. Na podstawie dwóch screenów, które zostały wzięte ze streama obecnego mid lanera tej drużyny, którym jest Greyson “goldenglue” Gilmer możemy spodziewać się, że na te mecze powróci William “scarra” Li.

Oczywiście należy pamiętać, że jest to nieoficjalna wiadomość i póki nikt ze strony Dignitasu jej nie potwierdzi nie należy jej traktować jak pewnik. Dodatkowo nawet jeśli plotka okaże się prawdziwa zawodnik ten wraca prawdopodobnie tylko na kilka meczy właśnie fazy playoff. Warto jeszcze wspomnieć, że w tej fazie rozgrywek drużynę tę czeka na pewno mecz z Curse, od którego wyniku zależy kolejny przeciwnik (będzie to albo przegrany z pary CLG/Coast albo Cloud 9).

EDIT: informacja została potwierdzona na twitterze Dignitas:

twitter

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.