Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ryu w Teamie Roccat

Dziś dowiedzieliśmy się, że Team Roccat wystąpi na IEM w Kolonii w zastępstwie za Fnatic, które z związku z kłopotami ze składem zmuszone zostało do wycofania się z tego turnieju. Ogłoszona została też już informacja, kto w zagra na środkowej alei w polskim zespole.

Na IEM w Kolonii midlanerem polskiego zespołu zostanie Ryu “Ryu” Sang-ook. Koreański gracz jest znany przede wszystkim z występów w w KT Rolster Bullets w OGN, natomiast ostatnio występował w Expansion Tournamencie w barwach Millenium. Niestety jego formacja nie poradziła sobie z hiszpańskim Giants! w 2. rundzie tych zawodów i musiał on przełknąć gorycz porażki. Szybko nadeszła jednak niespodziewana oferta z Roccat, które zostało w trybie awaryjnym zaproszone do Kolonii.

IEM Katowice Zobaczymy jak Ryu poradzi sobie w nowej drużynie i jak będzie przebiegała jego współpraca z naszymi rodakami.Warto zaznaczyć, że koreański midlaner jest póki co tymczasowym wzmocnieniem składu, ale niewykluczone, że w przypadku dobrego występu na zbliżającym się IEMie zostanie on zakontraktowany na dłużej. Tymczasem zapraszamy na transmisję zawodów już 18-21 grudnia.

Jako ciekawostkę podajemy, że Ryu ma spore doświadczenie w uczestnictwie w turniejach organizowanych przez ESL, gdyż rok temu wygrał razem z KT Bullets finał IEMu, który odbywał się w Katowicach, pokonując w nim Fnatic.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.