Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rok reworków trwa – visual update’y Yordli, Cho’Gatha oraz pomniejsze reworki (Darius)

Cho’Gath jest już bardzo starą postacią więc jest to całkowicie normalne, że ludzie dopytują się o jego ewentualny VU. Okazuje się, że faktycznie pomysł VU tego championa istnieje w świadomości Riotu, ale na liście bohaterów, którzy otrzymają VU Cho znajduje się poza pierwszą 5. Wydanie nowego championa – Vel’Koza zdecydowanie przybliżyło nas do uaktualnienia wyglądu Cho, dzięki temu iż nowy bohater umożliwił lepsze zdefiniowanie wyglądu potworów z pustki (przed Vel’Kozem wydawało się iż wszystkie postacie z pustki muszą po prostu wyglądać jak robaki i być w odcieniach fioletu). Obecny wygląd jest zbyt inspirowany Zerglingami i Riot zdecydowanie musi to zmienić. W obecnym wyglądzie największym problemem wydają się być ręce, jednak Riot nie ma obecnie jeszcze żadnej koncepcji w jaki sposób powinni naprawić ich wygląd. Mimo tego wprowadzenie VU nie powinno być zbyt trudne gdyż jest to dość prosta z wyglądu postać, która nie potrzebuje specjalnej zmiany tematycznej, a w dodatku takie postacie jak Kha’Zix i Vel’Koz wyznaczyły odpowiednie standardy.


Jeśli chodzi o ewentualne VU jakichkolwiek Yordli to nad żadną z postaci nie trwają obecnie prace. Wydaje się, że z Yordli największą szansę na ewentualny rework ma Poppy (pokazany obok fan art stworzony przez Kienana pokazuje wygląd Poppy do jakiego w założeniu będzie dążyć Riot podczas wdrażania ew. VU). Odpowiadając na pytanie dotyczące Veigara, IronStylus stwierdza iż postać ta znajduje się bardzo nisko na liście priorytetów i na ewentualny VU przyjdzie nam poczekać naprawdę długo.


Postacią, która zdecydowanie zasługuje na rework jest Evelynn, której głównym (po za przestarzałym wyglądem ) problemem jest spora niejasność co do samej tematyki tej postaci. Wydaje się, że ewentualny rework może pójść w wielu różnych kierunkach – jako jeden z przykładów podawano iż może ona być efektem pewnego rodzaju klątwy jaka spadła na jej rodziców lub (wykorzystując nieco obecną historię) będzie pół człowiekiem-pół produktem z Shadow Isles.

Inną z postaci jaka w przyszłości prawdopodobnie otrzyma VU jest Blitzcrank, którego obecny wygląd nie wskazuje, że nie został on zaprojektowany do walki. Jednak na razie nie ma co liczyć na aktualizacje parowego golema, gdyż Riot chce na razie uzupełnić historię Viktora kilkoma nowymi postaciami zanim zajmie się aktualizacją wyglądu jego kreacji. Pod koniec swojej wypowiedzi IronStylus przyznaje (bez żadnych konkretów), że także Caitlyn i Cassiopea prawdopodobnie doczekają się swoich VU.


Poza informacjami dotyczącymi VU Riot Scruffy dostarcza nam aktualizację na temat reworku Dariusa. Okazuje się, ze Riot cały czas pracuje nad jego reworkiem jednak takie postacie jak Kassadin, Gragas czy Rengar znajdują się na liście priorytetów wyżej od ręki noxusu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.