Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ROJORelacja, czyli League of Legends w kinie

Ostatni dzień lipca był nie tylko gorący ze względu na temperaturę, ale też dzięki niesamowitym emocjom w polskich Multikinach. W Warszawie, Wrocławiu i Katowicach udało się zrealizować długo oczekiwany projekt transmisji rozgrywek League of Legends na wielkim ekranie. Wspólnymi siłami udowodniliśmy wszystkim niedowiarkom, że tworzymy wyjątkową społeczność i potrafimy się świetnie bawić przy oglądaniu profesjonalnych zawodników. 


http://www.youtube.com/watch?v=2rTpm8cDa5c

Atmosfera była naprawdę cudowna. To jakie widowisko udało się stworzyć nie byłoby możliwe bez Waszego zaangażowania. Każdy dawał z siebie wszystko, żywo reagując na wszystkie akcje i wydarzenia na mapie.
W przerwach między meczami znalazł się oczywiście czas na konkursy. Test na przyjaciela Teemo, zagadki, kalambury czy quizy z pewnością rozbawiły Was do łez.
Istniała też możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotki na ściance Sprite. Widziałem, że kreatywnie podchodziliście do tematu za co wielki szacunek! Sprite też włożył wiele serca w całą organizację, zapewniając zimne napoje dla zaangażowanych widzów.

A Wy jak wspominacie transmisje rozgrywek w Multikinie? Gdzie byliście?
Co Waszym zdaniem można by było poprawić? Co Wam się podobało, a co nie?
Piszcie!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.