Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rogue wprowadza zmiany w składzie przed czwartym tygodniem LEC

Mimo obiecującego początku w letnim splicie LEC 2019, już w ostatnich tygodniach tych rozgrywek forma Rogue pozostawiała wiele do życzenia – w przeciągu dwóch ostatnich tygodni drużyna ta zdołała zwyciężyć w zaledwie z jednym z czterech rozegranych przez siebie spotkań.

W związku z tym Rogue zdecydowało się przeprowadzić pewne zmiany w swoim składzie przed rozpoczęciem nadchodzącego 4 tygodnia LEC. Do pierwszej drużyny organizacji ponownie awansował mianowicie estoński bot laner Martin “HeaQ” Kordmaa , który w tym splicie dotychczas był częścią niepokonanego w Ultralidze Rogue Esports Club. Oznacza to, że chwilowo miejsce w podstawowym składzie swojej drużyny utracił nasz rodak Paweł “Woolite” Pruski.

O ile ponowne sprowadzenie do głównego rosteru HeaQ może wydawać się dość kontrowersyjnym ruchem, jako że sam zawodnik był krytykowany ze wszystkich stron za swoje występy w wiosennej odsłonie LEC 2019, o tyle faktycznie oglądając w ostatnim czasie występy Rogue można było odnieść wrażenie, że to dolna aleja jest najsłabszą stroną obecnego składu. Ruch ten nie oznacza jednak, że Woolite nie będzie miał już okazji zaprezentować się w tym roku na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Europie – jak sam zawodnik informuje swoich fanów obecna zmiana jest jedynie testem ze strony Rogue, a Polak ma w przyszłości dostać szansę na powalczenie o odzyskanie miejsca w podstawowym składzie podczas scrimów.

W odświeżonym składzie Rogue czeka jednak nie łatwe zadanie – w rozpoczynającym się już dzisiaj czwartym tygodniu LEC drużynie tej przyjdzie stanąć w szranki z FC Schalke 04, a także Origen i oba te zespoły zajmują od wyższe od Rogue czwarte miejsce w tabeli LEC z bilansem spotkań 3-3.

źródło: =https://twitter.com/Rogue/status/1149349523686379520 https://www.facebook.com/woolitelol/posts/2338752082885109

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.