Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot zdradza plany na patch 9.5

Na oficjalnym forum League of Legends ponownie poruszono temat potencjalnych przyszłych zmian w balansie postaci.

Pierwszym poruszonym tematem są potencjalne zmiany w Karmie, które były zapowiadane pod koniec 2018 roku i które związane były z W tej postaci. Jak się okazuje Riot zdecydował się wycofać z wprowadzenia planowanych zmian do tej postaci, jednocześnie zaznaczając że zaproponowana mechanika najpewniej zostanie w przyszłości wykorzystana w innej postaci. Jeśli natomiast chodzi o Karmę to póki co nie ma żadnych planów na zmienienie tej postaci, jednak zgodnie z zapowiedziami kolejny projekt modyfikacji tego championa powinien zawierać w sobie zmiany w pasywie polegające na dodaniu do niego systemu ładunków zużywanych przy zadawaniu obrażeń, a przy tym zwiększeniu wartości efektu redukcji czasów odnowienia.

Innym poruszonym tematem są zmiany, które czekają nas w patchu 9.5, które zamieszczone na poniższej liście:

Akali – Po tym jak dokładnie zobaczyliśmy jak ta postać sprawuje się po zmianach z patcha 9.3, jesteśmy gotowi na proste przywrócenie jej części mocy. Ogólnie od teraz planujemy przyjąć w przypadku postaci trudnych do zbalansowania strategię polegającą na odczekaniu jednego całego patcha od dużych zmian przed wprowadzeniem kolejnych poprawek.

Neeko – Buff E mający na celu dodanie mocy do tej postaci i potencjalnie zwiększenie przejrzystości rozgrywki

Aatrox i Rakan – Potencjalnie drobne wzmocnienia, które jednak nie są tak pewne jak zmiany w Akali czy Neeko

Urgot – Ostatecznie jest bardzo mała szansa, że zmiany w tej postaci pojawią się w patchu 9.5 i najpewniej zostaną one zawarte dopiero w patchu 9.6. Wszystko przez to, że nerfy tej postaci zawarliśmy już w patchu 9.4, a chcemy jeszcze zobaczyć jak ten bohater będzie sobie po nich radził

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/1ZAPMpxT-quick-gameplay-thoughts-february-15

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.