Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot zatrudnia osoby do stworzenia nowego klienta

Już od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że twórcy League of Legends ogromnym zmianom poddawać będą klienta gry. Do tej pory słyszeliśmy jedynie zapewnienia, natomiast dzisiejszego dnia stało się jasne, że podjęte zostały mocne kroki w tym kierunku. Oficjalnie już wiadomo, że team odpowiedzialny za budowę projektu CrossPvp został zatrudniony w Riocie i o ile projekt graficzny klienta nie zostanie zachowany, o tyle wiele z jego dotychczasowego kodu zostanie użyte jako punkt odniesienia.

Dla tych z Was, którzy nie mieli okazji zetknąć  się z CrossPVP – był to klient gry pisany przez zewnętrznych ludzi – był on w pełni funkcjonalnym klientem, który umożliwiał Wam normalne rozpoczynanie gier. Jego wygląd znajdziecie na poniższych materiałach graficznych:

Chwilowo nieznane są planowane daty wypuszczenia klienta, ani postęp prac. Wiadomo jednak, że nowy klient będzie znacznie lepiej zoptymalizowany i umożliwi dodawanie znacznej liczby nowych funkcjonalności (dodawanie takich funkcji jak opisywane niedawno połączenie profilu przywoływacza z facebookiem ma stać się znacznie prostsze).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.