Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot zapowiada zmiany w Irelii i ujawnia plany na przyszłe patche

Na oficjalnym forum League of Legends pojawił się kolejny post z serii opisującej nadchodzące zmiany w gameplayu.

W tym wpisie dowiedzieć mogliśmy się, że Riot planuje na patch 9.15 zmiany w Irelii, które powinny skupić się na zbalansowaniu tej postaci pod kątem profesjonalnych rozgrywek (zdaniem Riotu, w Tych postać ta obecnie zbytnio dominuje).

Inną ciekawą rzeczą zawartą w tym poście jest informacja o tym jak według obecnych planów mają wyglądać wszystkie aktualizacje wydane w ramach tego sezonu. Zaprezentowana lista prezentuje się następująco:

9.14 – Stosunkowo duży patch zmieniający wiele postaci. Najpewniej kilka dni po jego premierze będziemy musieli wydać mikropatcha – podczas zmieniania około 30 championów możemy spodziewać się, że przynajmniej jedna postać po modyfikacji będzie wymagać natychmiastowej reakcji.

9.15-9.18 – Mniejsze patche skupione na stabilizacji sytuacji i mniejszych projektach balansujących. Chcemy w ich przypadku unikać zmian o dużym wpływie na grę (takich jak zmiany w przedmiotach, zmiany w mocy niektórych pozycji, czy zmiany objectivów).

9.19 – Aktualizacja przeznaczona na Mistrzostwa Świata, tradycyjnie w niej skupimy się na stabilizacji sytuacji

9.20-9.22 – Patche pomiędzy Mistrzostwami Świata a Przedsezonem zawierające pewnie niektóre techniczne zmiany, których wprowadzenie byłoby zbyt ryzykowne przez Mistrzostwami.

9.23 – Patch przedsezonowy, który powinien wyjść w połowie listopada. Już wcześniej będziemy publicznie rozmawiać o tym co się w nim znajdzie – takich informacji możecie spodziewać się końcówką września lub początkiem października


źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/7Zmn3Jst-quick-gameplay-thoughts-july-12

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.