Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot zapowiada brak nagród dla ukaranych graczy?

Jeden z pracowników Riotu – Lyte podzielił się w ostatnim czasie ze społecznością League of Legends dość kontrowersyjnym pomysłem na temat nagród ze uzyskanie odpowiedniego miejsca w drabince rankingowej w bieżącym sezonie. Ów pomysł już teraz spotkał się z bardzo dużą krytyką ze strony graczy i niewykluczone, że przez to nigdy nie zostanie on wprowadzony w życie. Przetłumaczoną wersję jego wypowiedzi, w której dokładnie opisany jest wspomniany pomysł znaleźć możecie poniżej:

Cały czas pracujemy nad szczegółami związanymi z sezonem 2015, jednak obecnie plan wygląda tak, że gracze którzy otrzymali restrykcję na chat, rankedy lub zostali zbanowani w tym sezonie nie otrzymają nagród za rankedy. Gracze, którzy zostali ukarani przeniesieniem do kolejek o niższym priorytecie, nie zostaną ukarani w ten sposób, chyba że zostali oni przeniesieni do 20 minutowych kolejek o niższym priorytecie. Emaile i strona supportu zostaną zaktualizowane o nowe informacje kiedy, ustalimy już wszystkie szczegóły.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.