Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot wysłuchuje próśb – runy w zestawach

Gracze już od dłuższego czasu narzekają na obecny system run, w którym spora część run jest praktycznie bezużyteczna, a z powodu ceny skompletowanie odpowiedniego zestawu run jest nie lada wyzwaniem dla nowego zawodnika. W związku z tymi głosami jeden z pracowników Riotu – Ghostcrawler zdecydował się podzielić ze społecznością planami na temat tego właśnie systemu. 

W dalszej perspektywie system ten potrzebuje trochę pracy i mamy już w związku z tym kilka ambitnych pomysłów. Ogólnie rzecz ujmując zgadzamy się, że brak realnego wyboru run jest tu głównym problemem.

W bliższej perspektywie obniżyliśmy już znacznie cenę run niższych tierów dzięki czemu nie będą już one dłużej pułapką na noobów, a także zamierzamy (jeśli nie pojawią się jakieś nieprzewidziane komplikacje) wprowadzić opcję kupowania run w zestawach, która została zasugerowana na reddicie kilka tygodni temu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.