Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot wyjąśnia co się stało z mini-reworkiem Wukonga

Swego czasu na serwerze testowy PBE testowany był zestaw sporych zmian w Wukongu, o których jednak w ostatnim czasie słuch zaginął.

Nic więc dziwnego, że w związku z takim obrotem spraw część graczy zaczęła zastanawiać się nad tym co się właściwie stało z tym projektem. Odpowiedź na to pytanie została dostarczona przez jednego z pracowników Riotu, który przyznał że dalsze prace nad tym projektem nadal są planowane, jednak zostały one odłożone w czasie w związku z faktem, że obecnie praktycznie cała uwaga pracowników studia skupia się na nadchodzącym przed-sezonie. Przy dodaniu do tego faktu, że zmiany w Wukongu wymagać będą pewnych poprawek graficznych powód podjęcia takiej decyzji staje się oczywisty. Jednocześnie Rioter zapowiedział, że taki sam status ma obecnie również mini-rework innej postaci, której jednak nie chciał jeszcze póki co ujawnić.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/ME2TcV99-what-happened-to-the-wukong-rework?comment=000100000000

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.