Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot ujawnia umiejętności anulowanego Omena

Co jakiś czas projekt postaci, nad którą pracują pracownicy Riotu jest anulowany, a potencjalnie ciekawie zapowiadający się champion ostatecznie zostaje odłożony na półkę.

Sego czasu jednym z najgłośniejszych przypadków tego typu był Omen – pochodzący z pustki potwór, który nigdy nie trafił na oficjalne serwery ze względu na fakt, że Rioterzy nie byli w stanie znaleźć kierunku, który pasowałby do samej postaci gwarantując jednocześnie jego jakość.

Dotychczas jednak nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat tego bohatera. Właściwie jednymi dotychczas znanymi materiałami na temat tej postaci były trzy opublikowane przez Riot grafiki prezentujące koncepty na jego wygląd. Te obrazki prezentowały się następująco:

File:Omen Concept.jpg
File:Omen Alternatives.jpg
https://vignette.wikia.nocookie.net/leagueoflegends/images/a/aa/Omen.png/revision/latest?cb=20120219192505

Ostatnio jednak sytuacja uległa zmianie bo jeden z pracowników Riotu, który miał okazję brać udział w tworzeniu Omena ujawnił zapamiętane przez niego szczegóły na temat zestawu umiejętności tego bohatera. Te informacje zamieszczone zostały poniżej:

Kit (najprawdopodobniej doszło tutaj do pomyłki i Rioter chciał odnieść się do pasywa przyp. red.) polegał na tym, że auto-ataki i umiejętności zmniejszały ilość resistów celu (efekt ten stackował się)

Q – Skill Shot przechodzący przez wrogów

W – rzut kapsułą z kolcami, która detonowała się po 2 sekundach lub w momencie gdy została ona trafiona przez inną kapsułę lub Q

E – umiejętność rzucana na wybrany cel, zadająca mu obrażenia i nakładająca spowolnienie

R – channelujący się krąg obrażeń AoE o dużym zasięgu (umiejętność ta miała stanowić swoiste połączenie ulta Gangplanka i Miss Fortune)

Rdzeń kitu był podobny do rdzenia nowego Gangplanka skupiając się na rozmieszczaniu kapsuł i detonowaniu ich w jednym ciągu

źródło: =https://twitter.com/Spideraxe30/status/1112080377282203648 https://leagueoflegends.fandom.com/wiki/Omen

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.