Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot ujawnia anulowaną umiejętność Talona

W ramach rozmowy, która wywiązała się dzisiaj pomiędzy Rioterem, a jednym z członków społeczności, pracownik Riotu podzielił się ciekawą jego zdaniem umiejętnością, która swego czasu była przez niego testowana w kicie Talona.

Umiejętność polegała na tym, że Talon rzucał swoje noże by stworzyć tym samym specjalną strefę – sfera ta nakładała by pokaźne spowolnienie na przeciwnika złapanego w jej “siatkę”, ale przy tym niszczyłaby się ona w momencie gdy Talon za bardzo się od niej oddali. Cały koncept stojący za tą umiejętnością polegał na tym by dać Talonowi spowolnienie, które nie mogłoby zostać wykorzystane do ucieczcki, jako że pierwotnie Talon miał być asasynem oferującym sporą liczbę obrażeń nie posiadając przy tym praktycznie żadnego (za wyjątkiem ulta) mechanizmu obronnego. Według słów Riotera sama umiejętność sprawowała się całkiem nieźle, jednak okazała się ona zbyt trudna w użyciu dla testujących ją w tamtym czasie graczy, przez co ostatecznie przekształcono ją w znaną obecnie mechanikę wyrzucania noży, które powracają do Talona po krótkim czasie.

źródło: =https://twitter.com/RiotZiegler/status/1185267214783352832

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.