Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot rozsyła maile z zapowiedzią nowej postaci

Niektórzy gracze donoszą, że na ich skrzynki e-mailowe przychodzą wiadomości od Riotu zawierające grafiki, które wydają się być zapowiedzią nowego bohatera – Setta.

Dla przypomnienia po raz pierwszy o postaci, rzekomo nazywającej się Sett usłyszeliśmy w październikowej odsłonie planów dotyczących bohaterów. Jakiś czas temu natomiast na PBE pojawiła tajemnicza zawartość warsztatu hextech wskazująca na datę 14 stycznia 2020 roku i po raz pierwszy używająca właśnie imienia Sett.

Zawartość z PBE jest o tyle istotna, że taką samą grafikę można znaleźć we wspomnianych krótkich mailach od Riotu, które dodatkowo wydają się składać z klimatycznej grafiki, nazwy jednej z umiejętności Setta i krótkiego zdania zapowiadającego nadejście nowej postaci do League of Legends. Póki co odkryto cztery wersje wiadomości zdradzające nazwy wszystkich umiejętności za wyjątkiem pasywa:

https://puu.sh/EN8Ik/a5a5c670e7.png
[Angielska nazwa tej umiejętności to “Try to block that”]
https://i.redd.it/s8ma1unnwd341.png
https://i.imgur.com/KAjURsz.jpg

Warto zwrócić również uwagę, że praktycznie wszystkie grafiki przedstawiają postacie w jakiś sposób związane z górną aleją co wyraźnie zdaje się sugerować, że nowa postać również zadomowi się właśnie na tej pozycji.

źródło: =https:/reddit.com/r/leagueoflegends/comments/e7rtan/new_champion_teaser_arrived_in_my_email/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.