Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Riot rozpoczyna rozdawanie Victorious Orianny w Europie

Mimo, że już jakiś czas temu zakończył się sezon 2018, a w tym tygodniu wprowadzona została aktualizacja rozpoczynająca tegoroczny przed-sezon to spora część graczy nadal nie otrzymali jeszcze Victorious Orianny będącej nagrodą za osiągnięcie poziomu przynajmniej złota na drabince rankingowej.

Do tej sprawy odniósł się europejski oddział Riotu stwierdzając, że dopiero w ostatnim czasie na europejskich serwerach rozpoczął się proces rozdawania tej skórki i choć część graczy już ją otrzymała to wszystkie skórki zostaną rozdane dopiero w okolicach połowy grudnia bieżącego roku.

Przy okazji Riot uspokaja również graczy, którzy otrzymali powiadomienie o przypisaniu skórki do swojego konta, a nadal nie mogą z niej skorzystać – jak się okazuje w niektórych przypadkach może to potrwać trochę dłużej i pomiędzy wyświetleniem się komunikatu, a faktycznym udostępnieniem skórki może minąć do kilku godzin.

źródło: =https://twitter.com/loleu/status/1065248157859278849

Aktualizacja: Dość niespodziewanie mimo oryginalnych zapowiedzi, że proces rozdawania nagród może potrwać aż do połowy grudnia, Riot już zdążył ogłosić że zarówno na EUW jak i EUNE wszystkie nagrody powinny zostać już rozdane.

źródło: =https://boards.euw.leagueoflegends.com/en/c/champions-gameplay-en/Y4Eqfgc0-euweune-end-of-season-rewards-complete

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.