Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot przenosi LCS.EU do Berlina

Wszystko wskazuje na to, że od przyszłego sezonu europejska część LCS będzie odbywać się w Berlinie, a nie w Kolonii jak bywało to dotychczas.

Informacja ta była trzymana w tajemnicy, jednak źródła bliskie niektórym LCSowym teamom ujawniły, że drużyny te rozpoczęły już poszukiwania odpowiednich miejsc na swoje gaming house’y własnie w stolicy Niemiec. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo do końca dlaczego Riot nie chce już używać studia ESL położonego w Kolonii, które dotychczas zdawało się zdawać egzamin jako miejsce rozgrywania LCS.EU (z jednego ze źródeł wiadomo, że Riot ograniczył się do krótkiego komentarza, że w Berlinie jest lepsza infrastruktura).

Warto wziąć jednak pod uwagę, że informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez Riot (najprawdopodobniej pierwotnie chciano poczekać na znalezienie odpowiedniego miejsca w Berlinie), jednak nie wykluczone, że w związku z wyciekiem tych informacji do sieci, wiadomość ta już wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzona.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.