Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Aktualizacja] Riot przygotował następców dla K/DA

W zeszłym roku na Mistrzostwach Świata, Riot oficjalnie zaprezentował światu grupą K/DA i związane z nią skórki. Wszystko wskazuje na to, że podobny plan przygotowano również na tegoroczne Mistrzostwa.

Wskazuje na to przeciek prezentujący jeden z limitowanych produktów, który będzie można w przyszłości zakupić w sklepie Riot Games. Produktem tym jest koszulka, na której zobaczyć możemy Yasuo, Qiyanę, Ekko, Kayna i Sennę w zupełnie nowych odsłonach.

Zdjęcie

Sam design postaci na koszulce sugeruje, że podobnie jak w przypadku K/DA będziemy mieli do czynienia z grupą muzyczną, która wystąpi na Mistrzostwach Świata promując jednocześnie serię skórek w grze.

źródło: =https://twitter.com/Spideraxe30/status/1184916620432564224

Aktualizacja: Ujawnione zostało kolejne zdjęcie prezentujące wspomniane skórki. Jak się okazuje wbrew pierwotnym założeniom to nie Kayn otrzyma, a zamiast tego doczekamy się kolejnego skina dla Akali.

źródło: =https://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/djixge/akalis_last_skin_was_77_days_ago_not_only_is_she/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.