Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot przedstawia koncepcję nowego systemu run

W ostatnim czasie część graczy League of Legends otrzymała pewne ankiety, w których znaleźć można było pytanie o to, co sądzą oni na temat bardzo ciekawej propozycji związanej z ewentualnym nowym systemem run w grze. Zanim przejdziemy do konkretów związanych z pytaniem, jak zawsze należy podkreślić iż tego typu ankiety nie oznaczają jeszcze od razu, że podane zmiany kiedykolwiek zostaną wydane i może się zdarzyć iż nigdy nie ujrzą one światła dziennego. O co jednak dokładnie chodzi w zaproponowanym przez Riot pomyśle?

Otóż, dotychczasowy system run miałby zostać zastąpiony nowym, całkowicie darmowym systemem, który nie wymagałby od nas użycia ani IP ani RP. Zwyczajnie w świecie wybierając runy na daną rozgrywkę moglibyśmy wybierać spośród wszystkich dostępnych opcji, a nie jedynie tych, które wykupiliśmy przy użyciu IP, dzięki czemu łatwiej moglibyśmy skomponować idealny zestaw na daną okazję. Oczywiście aby wprowadzenie takiego rozwiązania miało sens, Riot zaproponował również odpowiednią rekompensatę dla graczy, którzy zdążyli już wydać swoje IP na runy lub strony run. Dokładniejszą tabelę z proponowanymi nagrodami dla zawodników znaleźć możecie poniżej:

Ilość IP użytego do kupienia run i stron z runamiNagroda
1 IP – 20,000 IP1 Skrzynka Cosmetic Crafting (Zawierający jedynie kosmetyczne odłamki – w puli takiej skrzynki nie znajdują się odłamki bohaterów) związana z warsztatem Hexterch
20,001 – 40,000 IP2  Skrzynki Cosmetic Crafting
40,001 – 60,000 IP3 Skrzynki Cosmetic Crafting
60,001 – 80,000 IP4 Skrzynki Cosmetic Crafting
80,001 – 100,000 IP5 Skrzynek Cosmetic Crafting
100,000 IP +5 Skrzynek Crafting Chests + Ekskluzywna ikona przywoływacza – “Runelord” (na całym świecie taką ikonę posiadałoby jedynie kilka tysięcy graczy) + Skórka Runelord Volibear  + Specjalna odmiana Chrome tej skórki, która nigdy nie była dostępna w sprzedaży i nie będzie dostępna w żaden inny sposób

Warto zauważyć jednak, że zaproponowana póki co została jedynie rekompensata za zużyte na runy i strony run IP natomiast, póki co, nie do końca wiadomo co otrzymaliby gracze, którzy zdecydowali się na zakup stron na runy przy użyciu RP. W ankiecie wspomina się wprawdzie o pewnych alternatywnych sposobach refundacji w takich przypadkach, jednakże na razie nie zostało dokładnie powiedziane na czym dokładnie te sposoby miałyby polegać. Pierwsza reakcja ze strony społeczności na ten pomysł jest bardzo pozytywna i sporej ilości graczy przypadł on mocno do gustu, co zwiększa oczywiście szansę na to, iż ten system zostanie w przyszłości wprowadzony do gry.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/4pjkl4/riot_rune_survey/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.