Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot oficjalnie pracuje nad wydaniem bijatyki

Co jakiś czas pojawiały się pogłoski o tym jakoby Riot Games miało pracować nad wydaniem swojej drugiej pełnoprawnej gry, jednak dotychczas nie wiele z tych pogłosek wychodziło.

Tym razem wszystko wskazuje na to, że sytuacja będzie zupełnie inna bo informacja o nowej produkcji Riotu pochodzi od pracownika tej firmy – Toma Cannona. Cała sprawa została ogłoszona podczas EVO 2019 (tegoroczna odsłona jednego z największych turniejów bijatyk na świecie) i nie jest to miejsce przypadkowe bo sam Tom Cannon jest założycielem wspomnianego turnieju, a o nowej grze wiadomo na pewno póki co tylko tyle, że będzie ona reprezentantem właśnie gatunku bijatyk.

Reszta pozostaje w kwestii domysłów więc tak naprawdę nie wiadomo nawet czy produkcja ta będzie powiązana w jakiś sposób z uniwersum League of Legends, jednak wydaje się że wykorzystanie tak popularnego i rozległego świata może wyjść nowej grze Riotu tylko na plus. Dość bezpiecznym założeniem wydaje się również stwierdzenie, że w nową produkcję firmy zamieszane może być Radiant Entertainment czyli twórcy darmowej bijatyki Rising Thunder, którzy na początku 2016 roku zostali pozyskani przez Riot właśnie z myślą o produkcji nowych tytułów.

źródło: =https://dotesports.com/fgc/news/riot-games-confirms-that-its-working-on-a-fighting-game

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.