Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot odpowiada w sprawie lagów na europejskich serwerach

Wreszcie, po bardzo długiej ciszy, mamy oficjalną odpowiedź jednego z Rioterów związaną z ostatnimi lagami na europejskich serwerach. Riot Tmx założył temat na redditcie, w którym wyjaśnia zaistniałą sytuację.

Poniżej przetłumaczony tekst:

Przepraszamy za tak późną odpowiedź, ale zajęło nam trochę czasu, aby ustalić przyczynę problemu. Kiedy już to zrobiliśmy, chciałbym podzielić się kilkoma newsami dotyczącymi ostatnich lagów na serwerach EUW/EUNE, TR oraz RU.

Problemem był nasz provider, którego serwery są przeciążone. Przez liczbę codziennie przesyłanych danych, infrastruktura serwerów wymaga usprawnień. Obecnie wraz z nimi pracujemy nad tym, aby uporać się z tym jak najszybciej się da. Podczas gdy upgrade serwerów zależy jednak głównie od naszego partnera, ciężko jest nam dać wiarygodną datę naprawy problemów. Mimo wszystko, zrobimy co w naszej mocy, aby zrobić to w nocy z 28 na 29 sierpnia, kiedy tymczasowo wyłączymy serwery. To jednak nie usprawiedliwia nas przed tym, że nie daliśmy Wam tych informacji wcześniej. Przepraszamy. Mogliśmy sprawiać wrażenie, że nie byliśmy świadomi problemów i przez to wystawialiśmy waszą cierpliwość na próbę.

Całkowicie rozumiemy jak bardzo jest to dla Was frustrujące, szczególnie nie dawaliśmy żadnych informacji. Kiedy razem z naszym providerem dokonamy zmian, od razu Was o tym poinformujemy.

Dzięki za wyrozumiałość, Riot tmx

Miejmy nadzieje, że odpowiedź jest oznaką tego, że Riot rzeczywiście w najbliższej przyszłości upora się z lagami. “Frustrujące” jest bardzo delikatnym określeniem na uczucie podczas grania próby gry w godzinach popołudniowo-wieczornych w ostatnich kilku dniach.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.