Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot obniża wymagania do założenia konta na PBE

Podobnie jak w momencie gdy zbliżała się sama premiera TFT, teraz gdy trwają ostatnie przygotowania do wydania 2 zestawu w tym trybie gry, spora część graczy chciałaby dostać się na serwer testowy PBE by przetestować nowe postacie.

Dotychczas było to jednak utrudnione ze względu na ograniczenie, które zakładało że konto na tym serwerze wyrobić mogą sobie tylko gracze posiadający na swoim głównym koncie 3 poziom honoru lub wyżej. By ułatwić testowanie na PBE, Riot zdecydował się jednak teraz na zmniejszenie ograniczenia i od teraz konto na PBE powinna móc założyć każda osoba posiadająca na głównym koncie przynajmniej 2 poziom honoru (jest to punkt startowy, z którego zaczynają wszyscy gracze).

Póki co nie wiadomo czy jest to tylko tymczasowa decyzja związana ze sporą popularnością zestawu drugiego, czy może raczej wymagania zostaną obniżone na stałe.

źródło: =https://twitter.com/RiotMapleNectar/status/1187493739192700929?s=09

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.