Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o przyszłych zmianach w TFT

Teamfight Tactics zaraz po premierze zdobyło wielką popularność i choć tryb gry obecnie znajduje się w fazie otwartej bety to już Riot przygotował konkretne plany na rozwój tego trybu gry. Dzisiaj natomiast zaprezentowano część planów na najbliższą przyszłość.

Pierwszą rzeczą o jakiej wspomniano jest fakt, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się dodania do gry nowego Pochodzenia, które oczywiście otworzą sporą liczbę nowych możliwości jeśli chodzi o nowe buildy. Do tego zapowiedziano również , że pod koniec pierwszego, testowego sezonu rankingowego TFT (za około 3 miesiące) możemy spodziewać się całego zbioru nowej zawartości zawierającego w sobie nowe jednostki, a także nowe Pochodzenia.

Do tego Rioterzy odnieśli się do kilku najczęściej pojawiających się uwag związanych z tym trybem gry. Pierwszą uwagą jest oczywiście problem z systemem dystrybucji przedmiotów, we którego przypadku zaprezentowano już rozwiązania na PBE. Warto jednak wspomnieć, że Riot rozważa możliwość sprawienia, że potwory oprócz przedmiotów będą również pozostawiać po sobie takie rzeczy jak złoto, doświadczenie, czy nawet bohaterowie.

Drugą uwagą jest fakt, że obecny interfejs TFT dostarcza zbyt małej ilości informacji graczom. Część rozwiązań tego problemu również zostało już zaprezentowanych, a mowa tu o opisie jak działają win-streaki czy wykresach prezentujących ilość zadawanych obrażeń przez poszczególne postacie. Do tego do interfejsu dodane mają zostać takie elementy jak wartości wszystkich statystyk posiadanych przez daną postać, czy możliwość podglądu w ekwipunku jaki przedmiot powstanie z danej kombinacji.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/4HOMjBEE-teamfight-tactics-dev-update-your-feedback-and-the-road-ahead

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.