Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o odrzuconych umiejętnościach Jayce’a Talona i Viktora

Jeden z pracowników Riotu odpowiedzialny za niedawne ujawnienie prototypowych wersji Jayce’a powrócił by ponownie zaprezentować kilka umiejętności, które były testowane w trakcie tworzenia Jayce’a, Talona i Viktora.

Jeśli chodzi o Jayce to w jednej z testowanych wersji jego Thundering Blow (E w formie młota) posiadało dodatkowy efekt nakładający ogłuszenie na jednostki trafione oryginalnym celem. Oznaczało to, że umiejętność tą można było użyć na minionie by odepchnąć go we wrogiego championa i w ten sposób go ogłuszyć.

Talon natomiast w pewnym momencie miał umiejętność polegającą na rzuceniu nożem, po przeteleportowaniu się do niego w przypadku ponownej aktywacji spella. Umiejętność ta była dość obiecująca, jednak ostatecznie została odrzucona jako, że oferowała postaci zbyt dużo możliwości do ucieczki.

Jeśli chodzi o Viktora to w jednym z prototypów ulepszona wersja jego Q odbijała się od wszystkich pobliskich przeciwników, zwiększając tym samym wartość przyznawanej tarczy w zależności od ilości zadanych obrażeń. Ponownie sama wersja umiejętności wydawała się dość fajna natomiast ostatecznie uznano, że oferuje ona zbyt łatwe farmienie, jednocześnie zbyt mocno zwiększając moc Viktora podczas starć drużynowych.

źródło: =https://twitter.com/RiotZiegler/status/1202693554771939328 https://twitter.com/RiotZiegler/status/1202693091452309504 https://twitter.com/RiotZiegler/status/1202427575139590144?s=19

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.