Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Riot o obecnym stanie postaci zmienionych w patchu 9.12

Jeden z pracowników Riotu zamieścił wpis na oficjalnym forum League of Legends, w którym podzielił się on przemyśleniami jakie obecnie Rioterzy mają na temat postaci zmienionych w patchu 9.12.

Całość przemyśleń znajduje się poniżej:

Mordekaiser

Zaraz po wydaniu patcha był zdecydowanie OP, więc w tym momencie już najpewniej otrzymał hotfixa balansującego. Dotychczas wyglądał na zdecydowanie za mocnego na przynajmniej dwóch pozycjach.

Aatrox i Tahm Kench

Obaj wydają się wyraźnie słabsi niż w poprzednim patchu, choć różnica nie jest aż tak duża. Liczyliśmy na taki właśnie efekt zmian, więc póki co nie planujemy żadnych zmian.

Karma i Zac

Ta dwójka wydaje się być natomiast mocniejsza niż dotychczas, aczkolwiek nadal jest to efekt na który liczyliśmy więc póki co nie mamy żadnych planów związanych z potencjalnymi dalszymi zmianami.

Sylas

Wydaje się być zdecydowanie słabszy niż dotychczas. Obecny plan zakłada, że przeczekamy patch 9.13 bez zmian, a w przypadku aktualizacji 9.14 ponownie się mu przyjrzymy, jako że wtedy sytuacja powinna się już bardziej ustabilizować.

Yuumi

Miała kilka dość istotnych bugów, w tym taki który podwajał koszt many jej Q w momencie gdy była przyczepiona do sojusznika. Naprawiliśmy ten błąd i chcemy zobaczyć jak ta postać będzie się teraz prezentować.

Ryze

Obecnie wydaje się prezentować w solo queue na takim samym poziomie co dotychczas, co biorąc pod uwagę fakt, iż jego nowy kit wymaga odrobiny wprawy wydaje się sugerować iż ogólny poziom jego mocy wzrósł. W jego przypadku nadal musimy poczekać by zobaczyć czy spełniony został cel zmniejszenia ogromnej różnicy jaka zachodziła pomiędzy występami tej postaci w solo queue i na profesjonalnej scenie.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/PBPEGOHv-quick-gameplay-thoughts-june-14

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.