logo

Riot o obecnej sytuacji Teemo, Aatroxa, Yuumi i Diany

Jeden z pracowników Riotu poruszył na oficjalnym forum League of Legends temat kilku postaci, zdradzając przy tym jakie obecnie są związane z nimi plany.

Wypowiedź Riotera na ten temat prezentuje się następująco:

Teemo

Zmiany w Teemo już od jakiegoś czasu były testowane na PBE, a do tego przeprowadzaliśmy również nasze własne, wewnętrzne testy. Opinie jakie otrzymaliśmy są raczej pozytywne, choć wskazują one również na kilka potencjalnych problemów. W związku z czym nie chcemy zmieniać całego projektu, a raczej przetestujemy jego nową wersję, w której przede wszystkim poprawione zostanie E tej postaci.

Aatrox

Zmiany w tej postaci już od jakiegoś czasu przebywają na serwerach live. Póki co jesteśmy wobec nich nastawieni umiarkowanie optymistycznie, a sprawienie że efekt wskrzeszający nie jest już dostępny tak łatwo wydaje się być szczególnie dobrą zmianą. Postać ta wydaje się wprawdzie dość mocna na wysokim MMR, jednak póki co nie decydujemy się na przygotowanie nerfów. Czekamy z niecierpliwością by sprawdzić, czy zmiany rozwiązały problemy, które sprawiały że postać ta była must pickiem/banem na profesjonalnej scenie i odpowiedź na to pytanie powinna pojawić się wkrótce.

Yuumi

Obecnie Yuumi zaczyna odnosić sukcesy w momencie gdy sterują nim gracze z większym doświadczeniem na tej postaci. Opinia graczy również zmieniła się z przeświadczenia, że jest to postać słaba (przed hotfixem) do rozmaitych opinii od opinii, że jest ona za słaba poprzez stwierdzenie, iż jest zbalansowana, aż po stwierdzenie że jest za mocna. W związku z tym wstrzymujemy się ze zmianami w tej postaci na najbliższy patch, nie licząc drobnych poprawek i usuwaniu błędów. Przyjmujemy takie stanowisko bo nie chcemy przesadzić i za mocno ją zbuffować.

Diana

Podobnie jak w przypadku, Teemo zmiany w tej postaci już od jakiegoś czasu przebywały na PBE. Opinie jakie otrzymaliśmy są jednak dość negatywne. Uważamy, że zmiany w tej postaci naprawiły pewne problemy, jednak nie mamy przekonania czy wprowadzenie pełnej listy zmian jest dobrym pomysłem. Najprawdopodobniej zdecydujemy się na wydanie już teraz drobnych zmian, a następnie w dalszej części tego roku ponownie rozważymy możliwość wprowadzenie większych zmian w Dianie.

źródło: =https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/6nEuYRvs-quick-gameplay-thoughts-may-24

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top