Już jakiś czas temu Riot po raz pierwszy wspomniał o prowadzeniu prac nad reworkiem jednego ze starszych championów w League of Legends jakim jest Taric. Mimo to dotychczas nie dane nam było usłyszeć prawie żadnych szczegółów związanych z nową wersją Klejnotu Rycerstwa, w związku z czym jeden z graczy postanowił zadać na oficjalnym forum gry pytanie o stan prac nad tym właśnie projektem. Poniżej znaleźć możecie odpowiedź jakiej jeden z pracowników Riotu – Repertoir udzielił na to zapytanie:
Właściwie jeśli chodzi o sam gameplay to rework Tarica jest już skończony w około 90%, jednakż nadal potrzebuje on nowego modelu, animacji, efektów wizualnych i dźwiękowych itp. Dodatkowo przed wyjściem tego reworku chcemy skończyć jeszcze kilka dużych projektów, więc najprawdopodobniej przed późną jesienią/zimą nie ujawnimy pełnej listy zmian.
źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/skin-champion-concepts/EABt8X1q-riotrepertoir-how-is-taric-and-the-rest-coming-along?comment=0000
