Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Reprezentuj Polskę w międzynarodowym turnieju

PGL zaskoczyło nas wszystkich, poprzez organizację turnieju Counter Strike: Global Offensive. Dzięki fachowym i nieprzewidywalnym transmisjom, zyskali renomę i rozpoznawalność na całym świecie. Teraz postanowili spróbować swoich sił w League of Legends – organizują turniej Legends of The Rift.

Za polskie kwalifikacje do tych rozgrywek odpowiadać będzie Fantasy Expo Challenge. Jest to polska liga e-sportowa, w której każdy może spróbować swoich sił, wygrywając przy tym nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Do głównego turnieju Legends of The Rift dostanie się jedna drużyna z Polski, która okaże się najlepsza w nadchodzących kwalifikacjach. Liczba slotów została ograniczona do 128, należy się spieszyć, bo jest o co walczyć. Pula nagród wynosi aż 50 000 dolarów. Mecze od ćwierćfinałów będą transmitowane na głównym kanale PGL, prosto z profesjonalnego studia w Rumunii. Jest to dodatkowa szansa dla naszych drużyn, aby pokazać swoje umiejętności nie tylko przed polską publicznością.

Zwycięzca polskich kwalifikacji dołączy do ośmiu zaproszonych wcześniej drużyn. Dwie zostaną wyłonione podczas międzynarodowych kwalifikacji, a jedna zwyciężyła w trakcie rozgrywek w Rumunii. Następnie zespoły zostaną podzielone na 3 grupy.

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w nadchodzących kwalifikacjach. Reprezentuj Polskę w turnieju League of Legends o łącznej puli nagród 50 000 dolarów!

Link do zapisów i więcej informacji znajdziecie tutaj.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.