Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rekrutacja 2017 – rozwijaj się, pisz dla tysięcy użytkowników i zarabiaj jako redaktor How2Win

How2Win otwiera wyjątkową rekrutację. Całkowicie rewolucjonizujemy strukturę rekrutacji ze zgłoszeń e-mailowych na dedykowane formularze, dzięki którym każdy zgłaszający się ma większe pole do popisu przy prezentacji własnej osoby. Ponadto poszerzamy horyzonty i poszukujemy do zupełnie nowych stanowisk lub takich, które od dłuższego czasu były niedostępne.

Co oferujemy?

  • Comiesięczne finansowe wynagrodzenie. Czym większy masz wpływ na rozwój portalu, tym większej wypłaty możesz się spodziewać. Na początku każdego miesiąca otrzymasz szczegółowy raport dotyczący swojej aktywności, dzięki czemu każda wypłata będzie całkowicie klarowna. Nie stosujemy okresów próbnych – zarabiasz już od pierwszego miesiąca pracy.
  • Rozbudowywanie swojego CV. Zadbaj o swoją przyszłość już teraz! Dołącz do nas, by móc dopisać nas w swoim CV. Wszelkie doświadczenie z pewnością zostanie docenione przez przyszłych pracodawców – zwłaszcza, jeśli nadal się uczysz i nie możesz sobie pozwolić na pracę na pełnym etacie. Dołączenie do nas jest także świetnym sposobem, by solidnie wkroczyć do pracy w środowisku League of Legends.
  • Praca w elastycznych godzinach. Jako redaktor How2Win sam ustalasz sobie termin pracy. Jeśli masz wenę i motywację, możesz spędzać więcej czasu na pisaniu. Jeśli masz dużo obowiązków na głowie, bez problemu możesz pozwolić sobie na dłuższą przerwę. Pracujesz tylko wtedy, kiedy masz czas i chęć – nigdy nie będziemy zmuszać Cię do zrobienia czegoś wbrew Twej woli lub możliwościom!
  • Rozwijanie umiejętności pisarskich. Nasz doświadczony zespół zadba o jakość Twoich tekstów. Poprawisz u nas swoje umiejętności pisarskie i nabierzesz wprawy w dłuższej perspektywie. Ponadto – czy nie jest wspaniale napisać coś, co przeczytają tysiące graczy?
  • Obecność na najważniejszych eventach. Co roku zajmujemy się współorganizacją turniejów podczas Good Game Expo – największych targów gamingowych w Polsce. Wielu z nas wyjeżdża na IEM oraz mniejsze lokalne turnieje. Ty również możesz do nas dołączyć i skorzystać ze specjalnych bonusów, które niesie praca w redakcji.
  • Jesteśmy jak jedna wielka rodzina. W How2Win nie zajmujemy się tylko pracą, lecz budujemy także wzajemne relacje. Panuje u nas przyjemna atmosfera, a wielu redaktorów do tej pory utrzymują ze sobą znajomości. Jesteśmy młodymi i ambitnymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać. Jako potwierdzenie ponad połowa redakcji pracuje w How2Win co najmniej od roku.

Nie wahaj się ani chwili dłużej! Przejrzyj naszą ofertę i wypełnij formularz, który jest jedynym krokiem rekrutacyjnym. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twego formularzu, zostaniesz przyjęty do redakcji!

Dostępne stanowiska:

Twórca artykułów

Jeśli pisanie swoich własnych tekstów napawa Cię radością i chciałbyś je bardziej wypromować – gorąco zapraszamy na to stanowisko. Zadaniem twórców artykułów jest pisanie swoich własnych dzieł, a następnie pokazywanie ich szerszej publiczności.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko twórcy artykułów!

Twórca poradników

Poradniki to element, któremu chcemy od teraz poświęcić mnóstwo uwagi. Poszukujemy doświadczonych osób, które są chętne do publikacji swego poradnika na łamach portalu How2Win. Twórcy poradników sami wybierają tematykę swojego poradników – mogą być one związane tak z konkretnymi postaciami, jak i ogólnymi poradami na temat mechaniki gry lub danej roli na Summoner’s Rift. Wraz z nastaniem sezonu ósmego poradniki są szczególnie pożądane przez społeczność.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko twórcy poradników!

Felietonista

Felietony to wpisy, w których autor może wyrazić swoje poglądy i wypowiadać się w pełni subiektywnie, odważnie wyrażając swoje opinie. Jeśli dysponujesz lekkim piórem i wyróżniasz się na tle innych swoim charakterem, bez problemu zaistniejesz w świecie League of Legends jako felietonista.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko felietonisty!

Newsman

Newsmeni to “cisi bohaterowie”. To dzięki nim gracze jako pierwsi dowiadują się o najważniejszych informacjach ze świata gier. Zadaniem newsmana jest wyszukiwanie informacji i jak najszybsza publikacja ich na łamach portalu, by czytelnicy jako pierwsi dowiadywali się o wszystkich istotnych zmianach.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko newsmana!

Redaktor działu Poza Ligą

Śledzisz inne gry? Interesują Cię najnowsze wydania? Jeśli widzisz, że dzieje się coś ważnego w świecie gry, napisz o tym! Redaktor działu Poza Ligą to posada dla osób, które nie chcą mieć styczności z LoL-em, a chciałyby działać dla szerszej publiczności jako redaktor na How2Win.

W dziale Poza Ligą poruszamy również  tematy powiązane z mangą oraz anime.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko redaktora działu Poza Ligą!

Menadżer kanału YouTube

Jeśli lubisz grasować po świecie YouTube’a, Menadżer kanału YouTube to posada, obok której nie możesz przejść obojętnie. Zadaniem takiej osoby jest rozwijanie działalności kanału YouTube How2Win.

Jako menadżer kanału YouTube możesz także promować własną osobę oraz swój kanał!

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko menadżera kanału YouTube!

Specjalista do spraw technicznych

Posada ta nie jest związana z pisaniem artykułów, lecz działaniami technicznymi mającymi na celu dalszy rozwój strony. Jednym z pierwszych wyzwań specjalisty do spraw technicznych będzie udział w kompletnym przerobieniu wyglądu strony głównej How2Win.

Zgłoś się już teraz – wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko specjalisty do spraw technicznych!

Do kiedy trwa rekrutacja?

Rekrutacja trwa do 5 grudnia, godz. 23:59. Wyniki rekrutacji zostaną przesłane na podanego maila najpóźniej do dnia 7 grudnia.

Będziemy komunikować się z kandydatami za pomocą e-maila, dlatego prosimy o regularne sprawdzanie swojej poczty e-mail.

Wszelkie pytania związane z rekrutacją prosimy kierować na adres kuszlyk@how2win.pl.

FAQ Rekrutacji

Pytanie: Czy mogę zgłosić się na więcej niż jedno stanowisko?

Odpowiedź: Tak! Jeśli zostaniesz przyjęty do redakcji, będziesz mógł działać we wszystkich stanowiskach do których zostałeś przyjęty.

P: Skąd mogę mieć pewność, że poprawnie wypełniłem formularz?

O: W przeciągu 24 godzin od momentu przesłania wyślemy potwierdzenie, że formularz został poprawnie wypełniony. Jeśli pojawią się w nim jakieś błędy lub coś zostanie pominięte, skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu dokonania uzupełnienia.

P: Czy istnieją jakieś wymagania wiekowe?

O: Nie. Liczą się umiejętności pisarskie oraz motywacja do działania. Wiek nie ma dla nas znaczenia.

P: Czy doświadczenie w pracy redaktorskiej jest konieczne?

O: Nie jest ono niezbędne, lecz stanowi atut dla zgłaszającego się. Nie mamy nic przeciwko, jeśli rozpoczniesz swoją karierę właśnie od pracy w How2Win. 🙂

P: W przeszłości zgłaszałem się już do How2Win, lecz zostałem odrzucony. Czy mam szansę w tej rekrutacji?

O: Masz szansę w tej rekrutacji i we wszystkich kolejnych. Jest to nawet atut dla Ciebie – cenimy sobie osoby, które mimo początkowego niepowodzenia nadal mają ambicję, by do nas dołączyć.

P: Pracowałem w konkurencyjnej firmie. Czy mogę się zgłosić do How2Win?

O: Jak najbardziej. Pamiętaj, by opisać swoją działalność w pytaniu o swoje doświadczenie, co będzie Twoim atutem.

P: Jestem zainteresowany pracą na stanowisku, które nie jest obecnie dostępne (np. redaktor e-sportowy lub tłumacz), lecz bardzo chcę dołączyć do redakcji. Co powinienem zrobić?

O: Nie poszukujemy obecnie redaktorów e-sportowych, ponieważ nie dzieją się aktualnie żadne rozgrywki e-sportowe. Możesz zgłosić się na dowolne inne stanowisko, a wraz z początkiem sezonu ósmego dołączysz do naszego zespołu e-sportowego.

Tłumacz został wycofany z naszej oferty i zintegrowany z pozostałymi stanowiskami. Jeśli interesuje Cię tłumaczenie artykułów, możesz dołączyć jako twórca artykułów i zajmować się jedynie tłumaczeniami. Jeśli interesuje Cię tłumaczenie newsów, możesz dołączyć jako newsman i zajmować się jedynie tłumaczeniem newsów z innego języka.

W chwili obecnej nie poszukujemy korektorów, twórcy grafiki oraz content researchera.

P: Jakiej wypłaty można się spodziewać pracując w How2Win?

O: Jest ona w pełni zależna od popularności Twoich wpisów, ich jakości oraz dodatkowych aktywności w redakcji. Nie należy traktować pracy w How2Win jako pracy na pełen etat. Dzięki nam możesz sobie solidnie dorobić do kieszonkowych, ale jako dorosła osoba nie utrzymasz się z samej pracy w How2Win.

Nie stosujemy praktyk z okresem próbnym, dzięki czemu zarabiasz już po pierwszym miesiącu pracy. Realizujemy comiesięczne sprawozdania finansowe, dzięki czemu klarownie wiesz za co zarobiłeś najwięcej, a co możesz poprawić w przyszłości.

P: Czy jeśli nie spodoba mi się praca w redakcji, to mogę zrezygnować?

O: Jak najbardziej – nikogo nie trzymamy na siłę. Jeśli nie spodoba Ci się u nas, w każdej chwili możesz zrezygnować. Jesteśmy jednak przekonani, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. 😉

P: Czy ciężko będzie rozpocząć pracę w How2Win i poznać się z redakcją?

O: Nie musisz przejmować się swoim początkiem w redakcji. Zadbamy o to, abyś sprawnie zaaklimatyzował się z resztą zespołu. Odbędą się także szkolenia, dzięki którym szybko zaznajomisz się z naszymi narzędziami do pracy. Do każdego mamy indywidualne podejście i dostosowujemy tempo naszej pracy do tempa każdej nowej osoby.

P: Mam pytanie związane z rekrutacją, na które nie pojawiła się tutaj odpowiedź.

O: Napisz je w komentarzu lub na adres e-mail kuszlyk@how2win.pl – zazwyczaj szybszej odpowiedzi możesz spodziewać się dzięki wiadomości mailowej.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.