Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rekrutacja do zespołu How2Win otwarta permanentnie!

Myśleliście kiedykolwiek o tym, by stać się częścią redakcji How2Win? Wprowadzamy bardzo cenne usprawnienia, dzięki którym wysyłanie zgłoszeń będzie o wiele prostsze, szybsze i wygodniejsze. Przy okazji z radością informujemy, że już teraz rozpoczynamy nabór na wiele ciekawych stanowisk, które z pewnością zainteresują niejednego Przywoływacza.

Panele informacyjne

Od tej pory w mgnieniu oka możecie się dowiedzieć, czy poszukujemy nowych osób na dane stanowisko. Uruchamiamy dwa sposoby informacyjne:

Screen Shot 2015-09-03 at 13.40.27

  • Odnośnik “Rekrutacja” na samej górze strony – przewińcie naszą witrynę na samą górę. Pomiędzy “Redakcją H2W” oraz “Kontaktem” możecie ujrzeć nowy odnośnik pod nazwą “Dołącz do nas!”. Klikając w owy link, zostaniecie przeniesieni do szczegółowego wpisu rekrutacyjnego.
  • Screen Shot 2015-09-03 at 13.48.15Panel z informacją o dostępności rekrutacyjnej – A teraz przewińcie stronę na dół i spoglądajcie na boczne fragmenty strony. Pomiędzy Pinterestem a Mini-blogami został dodany panel “Poszukujemy”. Wszystkie wymienione w nim stanowiska są obecnie dostępne i w każdej chwili możecie się na nie zgłosić.

Ponadto w obu powyższych sposobach informacyjnych zostaje umieszczony odnośnik do dedykowanego wpisu, którego będziemy regularnie aktualizować. Gdy znajdziemy wystarczająco kompetentnych osób na dane stanowisko, uzyska on status niedostępnego. Jeśli jednak będziemy poszukiwać nowych twarzy, zostanie ono oznaczone jako dostępne. Na dostępne stanowiska w każdej chwili można wysyłać swoje zgłoszenie.

Aktualny nabór do redakcji

W chwili obecnej poszukujemy osób na następujące stanowiska:

  • Newsman
  • Koordynator(ka) cosplayu oraz twórczości fanowskiej
  • Twórca autorskich wpisów
  • Twórca grafiki
  • Twórca wpisów
  • Mini-blogger
  • Twórca poradników

Zajrzyjcie do tego wpisu Zapraszamy do redakcji How2Win, aby poznać szczegóły dotyczące interesujących Was stanowisk, a także wymagania przy zgłoszeniu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.