Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Rekkles trenuje z Alliance

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień związanych z tym kto zastąpi Erika “Tabzza” van Helverta w roli Marskmana Alliance. Najnowsze informacje zdają się potwierdzać teorię jakoby to Martin “Rekkles” Larsson, już wkrótce miał zostać nowym graczem najlepszego teamu w poprzedmim splicie LCS.EU. Jak możemy zauważyć na materiale filmowym zamieszczonym poniżej Froggen, Wickd, Nyph i Rekkles rozgrywali w tym samym czasie scrimy (znajdowali się w customie), a w tym samym czasie support Fnatic (Yellowstar) nie znajdował się w żadnej grze. 

Część z was mogła zauważyć, że w tym czasie w grze nie znajdowało się główne konto obecnego junglera w Alliance Ilyaas “Shooka” Hartsema, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę że zawodnik ten jest znany z posiadania dużej liczby smurfów to możliwość szukania nowego junglera przez All nie wydaje się być zbyt prawdopodobna. Warto zwrócić jeszcze uwagę na fakt, że w tym samym dniu Alliance grało także scrimy z Jesperem “Zvanillanem” Svenningsenem (znanym także pod nickiem “Niels XD”), który uznawany jest przez wielu za jednego z bardziej utalentowanych ADC młodego pokolenia, więc wydaje się, że albo Zvanillan/Rekkles nie mogli z jakiegoś powodu grać w tym dniu z Alliance przez wystarczający okres czasu i drugi z zawodników pełnił tylko rolę suba, albo obaj gracze przebywają obecnie na testach w Alliance i lepszy z nich może już wkrótce zostać dołączonym do tego teamu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.