Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Quiz Europejski, czyli jak wygrać fajne nagrody razem z How2Win

Żyjemy w czasach w których wiedza jest nadrzędnym instrumentem sukcesu. Każde wielkie osiągnięcie ludzkości, wliczając w to stworzenie League of Legends oczywiście, miało początek w głowie niesamowitych myślicieli. Inteligencja jest nie tylko określeniem, ale też pozytywną cechą ludzi, którzy osiągną w życiu zamierzony wynik.  Nierzadko, aby osiągnąć swój cel trzeba ciężko pracować. Niemniej analizując swoje zachowanie można ze zdobytego doświadczenia wysnuć wnioski. Prawdziwą konkluzję tego, że wzór bycia lepszym tkwi w nas samych.

Dlatego też postanowiliśmy zorganizować Europejski Quiz Wiedzy (ogólnie rozumiany jako pytania o osobach, zdarzeniach i wydarzeniach związanych z eSportem), aby zmotywować Was nie tylko do poznania środowiska, któremu kibicujecie, ale też do przypomnienia sobie chwil wielkich dla League of Legends. W końcu co jest lepszym sposobem na udowodnienie wszystkim znajomym, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami League of Legends, jak nie wygranie głównej nagrody w konkursie How2win?

Tak, przygotowaliśmy dla Was nagrody. Układ jest prosty. WY dajecie nam odpowiedzi, a MY wam nagrody. Przyznajcie, że jest to uczciwe, ok.?

W każdy kolejny poniedziałek i piątek o godzinie 18 pojawiać się będą nowe quizy. Jak już zdołaliście szybko obliczyć będzie ich sześć. Każdy będzie dotyczył innego kraju, tj. Polski, Rosji, Francji, Danii, Hiszpanii oraz Niemiec. Każdy podchwytliwy i niezwykle zdradziecki. Przetrwają tylko najsilniejsi, ha? Nie martwcie się. To ma być przede wszystkim dobra zabawa.

Po każdym quizie przyznamy nagrodę w wysokości 20zł (w formie karty PSC) pierwszej osobie, która w całości poprawnie wypełni quiz (wyniki będą publikowane w środy i w niedziele). Po zakończeniu serii quizów zrobimy wielkie losowanie nagród – spośród osób które na swoim koncie zgromadzą największa liczbę punktów wylosujemy specjalną nagrodę – paczkę SWAGU. W jej skład wchodzi Czapka Teemo, Koszulka How2Win, Podkładka pod myszkę oraz Smyczka. Brzmi nieźle, prawda? Do boju!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.