Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Punkty RP przeznaczane na tymczasowe zakupy?

W ostatnim czasie Riot zaczął wysyłać wybranym graczom nowe ankiety, w dużej mierze związane z wiedzą danej osoby o e-sporcie, ale jedno z pytań odnosi się do jednego z nowych pomysłów na wardy, które w przyszłości mogłyby zostać wprowadzone do gry. 

Dokładniej rzecz ujmując, Riot rozważa wprowadzenie wardów z logami profesjonalnych drużyn występujących w poszczególnych regionach. Co ciekawe, jako że istnieje szansa na to, że dana drużyna utraci swoje miejsce w swoich rozgrywkach, taki totem miałby być dostępny po zakupie tylko do końca danego splitu, ale w zamian za to, cena jego zakupu zostałaby zmniejszona i wynosiłaby 250 RP za warda przedstawiającego logo jednego zespołu. Społeczność, słysząc o tym pomyśle, wyszła z dość ciekawym rozwiązaniem. Według jego autorów, lepiej, abyśmy za cenę normalnego skina na warda mogli zakupić “LCS ward slot”, który umożliwiłby nam wybór jednej drużyny na początku każdego splitu (przy takim rozwiązaniu nadal moglibyśmy zakupić kilka tego typu wardów by móc wybierać w grze pomiędzy kilkoma różnymi teamami). Oczywiście nie wiadomo czy Riot faktycznie zdecyduje się na wprowadzenie tego rozwiązania i czy weźmie on pod uwagę pomysły społeczności. Wstępnie zaproponowane wzory tego typu totemów prezentują się w następujący sposób:

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/34ff7n/got_this_survey_from_rito_today/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.