Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Punkty Prestiżu i nowe prestiżowe edycje skórek

W SKRÓCIE: Począwszy od patcha 9.1 wprowadzamy nowy typ prestiżowych skórek, które pozostaną w sklepie do końca roku i będzie można je odblokować dzięki nowym punktom Prestiżu.

Zespół tworzenia skórek ma mnóstwo pomysłów na przyszłe prestiżowe wersje skórek, więc eksperymentujemy z nowym sposobem na wydawanie ich w ciągu roku bez ograniczania ich do wydarzeń. Wciąż będziemy mieć prestiżowe skórki powiązane z wydarzeniami, ale dodajemy też coroczne skórki prestiżowej edycji, które będzie można stworzyć po 100 punktów Prestiżu za każdą. Te coroczne prestiżowe skórki 2019 będą wydawane przez cały rok i przestaną być dostępne o 8:59 CET 1 lutego 2020 r.

Zamierzamy dalej wykorzystywać złoto-białą paletę kolorów, żeby prestiżowe skórki były natychmiast rozpoznawalne. Wciąż jednak eksperymentujemy z innymi akcentami kolorystycznymi, żeby je dodać w miarę potrzeb.

Punkty Prestiżu można zdobyć z zestawów z Doskonałymi Skrzyniami (po wypuszczeniu będę dostępne trzy zestawy tego typu). Rozważamy też inne sposoby na zapewnienie wam punktów Prestiżu w przyszłości. W przeciwieństwie do klejnotów, w przypadku punktów Prestiżu nie ma elementu losowości, więc zawsze wiecie, jak blisko jesteście zdobycia prestiżowej skórki, którą chcecie mieć. Punkty Prestiżu 2019 przestaną pojawiać się w zestawach Doskonałych Skrzyń o 8:59 CET 1 stycznia 2020.

Miłego zbierania!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.