Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przeżyj emocje: All-Star 2015

Gdy opadnie już konfetti na mistrzostwach świata 2015, przejdziemy do okresu między sezonami, podczas którego gracze będą wyglądać naszego ostatniego międzynarodowego wydarzenia w roku. Wydarzenie All-Star 2015 zaprezentuje coś wspaniałego na Rift – starcia regionów, niesamowite mecze 1 na 1, składy wybrane przez fanów, ciekawe tryby gry oraz starcia drużyn międzyregionowych.

Zgodnie z naszym wcześniejszym ogłoszeniem, organizujemy dwa duże międzynarodowe turnieje, poza mistrzostwami. Przed letnim splitem mieliśmy niezwykle emocjonujący Mid-Season Invitational, który odbył się w Tallahassee w maju. Po zakończeniu mistrzostw organizujemy wydarzenie All-Star w północnoamerykańskim studiu LCS w Los Angeles od 10 do 13 grudnia. Wydarzenie All-Star zbierze graczy z całego świata, a wszystko odbędzie się w zupełnie nowy studiu ze sceną na środku, dzięki czemu będziemy mogli pomieścić więcej fanów niż kiedykolwiek przedtem.

Rozwijając format głosowania z All-Star 2014, fani będą mogli głosować na pięciu graczy, którzy stworzą ich wymarzoną drużynę z regionu podczas północnoamerykańskiego LCS, europejskiego LCS, LCK, LPL i LMS w tym roku. Dodając do tego najlepszą drużynę z IWC, te sześć drużyn zostanie przydzielonych do drużyny ognistej lub lodowej, zależnie od wyników ich regionu podczas mistrzostw. Zespoły te zmierzą się w walce o sławę, dobrą zabawę i nagrody dla graczy z ich regionu. Chcecie zobaczyć Rush Hour w akcji lub jak Sneaky Bunny reprezentuje północnoamerykańskie LCS? Globalne głosowanie rozpocznie się w listopadzie i powiadomimy was o sposobie głosowania, gdy będziemy bliżej wydarzenia.

Drużyny z International Wild Card także posmakują wydarzenia All-Star, podobnie jak podczas MSI czy mistrzostw. Po pierwsze, odbędzie się pierwsze wydarzenie International Wild Card All-Star, które będzie miało miejsce w Australii w listopadzie. Zwycięzcy tego turnieju będą reprezentować IWC podczas wydarzenia All-Star. Więcej informacji na temat tego nowego wydarzenia podamy wkrótce.
Nie możemy się doczekać spotkania z gwiazdami lig z całego świata w Los Angeles w grudniu, aby zakończyć ten rok w wielkim stylu. Chcecie dołączyć do nas w studiu? Informacje na temat biletów podamy w nadchodzących tygodniach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.