Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przetasowań w Rogue ciąg dalszy – kolejny Polak dołącza do drużyny

Bieżąca przerwa pomiędzy splitami LEC to czas dużych zmian, jakie zachodzą w Rogue. Nie może to jednak dziwić biorąc pod uwagę fakt, że drużyna ta zajęła w wiosennej części sezonu 2019 niechlubne, ostatnie miejsce w tych rozgrywkach.

Dzisiaj zespół ten ogłosił kolejny transfer jaki został dokonany w ostatnich dniach. Do drużyny oficjalnie dołączył występujący na środkowej alei Polak Marcin “Selfie” Wolski , który ostatni split spędził występując na zapleczu amerykańskiego LCS, reprezentując tam barwy akademii FlyQuest. Zawodnik ten nadal miał ważny kontrakt z tą organizacją, jednak transfer dokonał się na zasadzie wymiany bo w drugą stronę powędrował koreański support Kim “Wadid” Bae-in . Ten po słabym początku splitu w wykonaniu całego Rogue stracił miejsce w podstawowym składzie swojej drużyny, na rzecz Oskara “Vander” Bogdana i do wyjściowego rosteru powrócił dopiero w momencie gdy Rogue nie miało szans zakwalifikować się do fazy playoff.

W Rogue, Selfie zastąpi Chresa “Sencux” Laursena, który kilka dni temu rozstał się z Rogue za porozumieniem stron. Wiele osób spekuluje, jednak że o miejsce w podstawowym składzie polak będzie musiał walczyć z utalentowanym Emilem “Larssen” Larssonem, który dotychczas występował w akademii Rogue.

źródło: =https://rogue.gg/news/goodbye-wadid-hello-selfie

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.