Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przestańcie umierać podczas pisania.

Emotki są dostępne!

Pora zaprzestać umierania w trakcie pisania. Emotki pozwalają wam reagować na bieżąco za pomocą spersonalizowanej listy reakcji. Żeby uczcić ich publikację, wszyscy otrzymacie emotkę z łapką w górę, którą będziecie mogli ustawić i wypróbować!

Zacznijcie od wyposażenia się w emotki w zakładce Kolekcji.

Używając opcji wyposażenia się w emotki, możecie umieścić do pięciu emotek na kole emotek. Ma ono pięć miejsc oraz dwa dodatkowe na emotki, które automatycznie uruchomią się na początku gry oraz na końcu przy wygranej (tzn. nie będziecie musieli próbować za wszelką cenę użyć ich w momencie, gdy powinniście niszczyć Nexus wrogów).

Domyślnym skrótem klawiszowym dla koła emotek w grze będzie T, ale możecie zmienić go na inny dowolny klawisz (patrzymy tu na was, grający Lee Sinem).

Jeżeli łatwo się wkurzacie, możecie indywidualnie wyciszać emotki na tablicy wyników. Dodajemy również opcję „Wycisz emotki wrogów” w ustawieniach gry. Wprowadziliśmy „przerwanie” emotki i włączenie jej czasu odnowienia, jeśli podczas aktywacji emotki odniesiecie jakiekolwiek obrażenia.

Możecie znaleźć swoje emotki w nowej zakładce emotek w sklepie.

Emotki będą dostępne w cenie 450 RP każda, ale żeby uczcić ich wprowadzenie, można będzie zgarnąć każdą emotkę za 350 RP. Za 975 RP dostępny będzie również Startowy zestaw emotek z pięcioma emotkami, z czego jedna z nich będzie ekskluzywna dla tego zestawu. Obie oferty dostępne będą do 8:59 CET 7 listopada 2017 r.

Po ich wprowadzeniu zobaczycie, że emotki będą pojawiać się w powtarzającej się rotacji wyprzedaży zestawów i wyprzedaży indywidualnych emotek.

Jeśli macie jakieś inne pytania, możecie zajrzeć do naszego FAQ.

Korzystajcie z emotek rozważnie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.