Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Przepustki Drużynowa i Fanowska na Rift od 31 maja

Dziś prezentujemy Przepustkę Drużynową i Przepustkę Fanowską — dwie funkcje, dzięki którym gracze będą mogli na nowe sposoby pokazywać, że są fanami e-sportu, a także wspierać swoje ligi i drużyny profesjonalne. Naszym celem jest umożliwienie świętowania e-sportu, zarówno podczas oglądania meczów, jak i rozgrywania gier na Summoner’s Rift.

W minionych latach z okazji dużych wydarzeń takich jak Mid-Season Invitational i Mistrzostwa Świata fani dostawali przedmioty z motywami e-sportowymi. Poczynając od letniego splitu 2019, obejmujemy tą tradycją także sezon zasadniczy, wprowadzając przepustki Drużynową i Fanowską. Będziemy też wspierać już zapowiedziane darmowe nagrody na watch.lolesports.com.

Przepustka Fanowska [wprowadzona w Brazylii, Turcji, Ameryce Łacińskiej, Japonii i Oceanii]

fan pass

Przepustka Fanowska to dostępny w sprzedaży zestaw misji premium, które zapewnią wam dodatkowe nagrody za oglądanie watch.lolesports.com i rozgrywanie gier w League. Przepustkę będzie można kupić w sklepie w League of Legends od 31 maja. 50% zysku ze sprzedaży przepustki trafi do wszystkich drużyn profesjonalnej ligi w waszym regionie. Łapcie popcorn oraz swoją Przepustkę Fanowską i zacznijcie zdobywać nagrody!

[Do zdobycia: ikony, emotka, skórka totemu i Barwa, a także Niebieska Esencja, fragmenty kluczy i 2 Doskonałe Skrzynie.]

Przepustka Drużynowa [wprowadzona w Europie i Ameryce Północnej]

icons

Gracze w Europie i Ameryce Północnej będą mieli dostęp do odrobinę inaczej działających Przepustek Drużynowych LEC i LCS, które zapewniają fanom określonych drużyn związane z nimi nagrody. Posiadacze Przepustki Drużynowej mogą wybrać jedną drużynę, której będą kibicować w czasie splitu. Oglądając mecze ulubionej drużyny na watch.lolesports.com, będą wypełniać misje, które odblokowują związane z drużyną przedmioty do wykorzystania w League of Legends. Przepustka Drużynowa będzie dostępna w sklepie w League of Legends od 31 maja. 50% zysku z jej sprzedaży trafi do drużyn w tych ligach.

[Do zdobycia: ikony drużyn, emotka drużyny, skórka totemu drużyny i Barwa LCS lub LEC, a także Niebieska Esencja, fragmenty kluczy i 2 Doskonałe Skrzynie.]

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.